Wpis z mikrobloga

Kurła Mirki nie wytrzymie, minęło trochę czasu od kupna moich imperiali i sytuacja z uciskaniem w cale się nie zmieniła. Ostatnio miałem przerwę od jeżdżenia (za gorąco) i nie jeździłem z półtora tygodnia, wczoraj ubrałem pojeździłem z 20min no i nie wytrzymałem... Ucisk od wewnętrznej strony pod kostką aż odcisk dostałem ( tak, taki z bąblem :D ). Macie jakieś domowe sposoby na rozciągnięcie skorupy? Piekarnik?
Pacjent to Imperial Pro Red. Dodam że ona już maja specjalny liner termoformowalny, ale to nic nie dało...
PS: To tylko w lewej stopie...
#rolki
  • 16
  • Odpowiedz
@emcter: @4x80:
Do piekarnika się cykałem włożyć ale poszedłem drogą @emcter i zadziałałem z suszarką. Założyłem 3 pary skarpetek (grubych) i jeszcze raz włożyłem liner do piekarnika. Potem jednocześnie siedziałem i "suszyłem" miejsce które chciałem rozciągnąć. Po 10 minutach przestałem czuć palce wiec chyba było dobrze. :D
Za 1h wybieram się pojeździć to zobaczę czy to coś dało. Ogólnie już wiem które miejsce mnie boli - łączenie skorupy z tą
  • Odpowiedz
@kacper1302: Jak nie pomoże to daj znać to podpowiem co dalej. xD

Ludzie narzekają na te Powerslide, że wąskie bo prawda to ja nawet S4 wygrzewałem i wielka różnica.
  • Odpowiedz
@emcter: @budus2: > śrubka od niego też bywa problemem
Ok wczoraj po eksperymentach pobawiłem się też tymi śrubami. Wyglądało na to że z lewej strony ta śruba wkręcona była za mocno i wystawała po wewnętrznej stronie, idealnie tam gdzie bolało. Odkręciłem ją trochę aby zrównała się z nakładką. Wydawało mi się że przez to mogło boleć, wczoraj jeździłem ale miałem jeszcze odcisk po ostatnim więc dzieżko powiedzieć ponieważ troche mnie
  • Odpowiedz
@kacper1302: w moich rollerbladach fusion x5 są nity i poświęciłem całkiem dużo czasu piłując takim dużym pilnikiem te nity i potem zaklejając je - pomogło. Kolega zrobił taki myk z imperialami, że rozgrzał to miejsce suszarką gdzie go bolało, następnie włożył do środka coś podłużnego > zaklinował > zapiął mocno rolki > zostawił = problem solved.
  • Odpowiedz