Wpis z mikrobloga

Ukrainiec który przyjeżdża i osiedla się w Polsce, nagrywa filmik w Przemyślu i o ile dobrze rozumiem to w 16:48 mówi że Przemyśl można nazwać Ukraińskim miastem bo należał do Ukrainy a teraz należy do Polski.

Takie właśnie jednostki z takim światopoglądem osiedlają się w Polsce.

Nie mam konta na youtube, a przydałoby się go wyjaśnić na yt ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przyjazd i osiedlenie się w Polsce (świeży materiał wczoraj wrzucony na youtube)
HasbaraLight - Ukrainiec który przyjeżdża i osiedla się w Polsce, nagrywa filmik w Pr...
  • 11
@HasbaraLight: akurat w Przemyślu to chyba już więcej Ukraińców niż Polaków niestety. Tak piękne miasto, a tak bardzo wszyscy stamtąd uciekają, bo nie mają czego szukać :(
btw znajdziesz mnóstwo Polaków, którzy twierdzą, że Lwów to polskie miasto :D
@budus2: właśnie
tak samo jak mówio, że Londek Zdrój jest polski, albo Czikago i to w głównych wydaniach wiadomości a nie na YT
prawackie urojenia muszą jednak tworzyć atmosferę oblężonej twierdzy
Takie właśnie jednostki z takim światopoglądem osiedlają się w Polsce.


@HasbaraLight: Z jakim światopogladem? I czy przyjazd do pracy jest osiedleniem?

Jakby tego było mało mówi po rosyjsku.
Do tego dodaje filmiki gdzie np. ludzie krytykują Wjatorwycza szefa ukraińskiego IPN gloryfikującego UPA.
Jest tez wywiad z A.Semczenką ukraińskim jutuberem, który negatywnie wypowiadał się na sowim kanale o banderowcach i mówił o ich zbrodniach na Polakach.
Dlatego to co tu robisz czyli
@szurszur: Zabolała dupka że pokazuję prawdę?

Jakby tego było mało mówi po rosyjsku.

wow no co ty nie powiesz, to tak jak większość ukrainców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
.

Jest tez wywiad z A.Semczenką ukraińskim jutuberem, który negatywnie wypowiadał się na sowim kanale o banderowcach i mówił o ich zbrodniach na Polakach.


noi? co to ma do tego filmiku?
@szurszur: Atakuje pokazując jego nagranie i to co w nim mówi? To chyba powinieneś mieć do niego pretensje a nie do mnie. Nie obchodzi mnie jakie ma inne filmiki itp. pokazuje tylko to co nagrał i co mówi w tym filmiku, reszta niech sama sobie ocenia.