Wpis z mikrobloga

Powiem nieskromnie, że mam profesurę z Idźpodprądologii. Od dwóch lat oglądałem moich ukochanych misiów.
Czułem trochę, że coś z tym wyjazdem w góry jest nie tak.Kowalska przeprowadza wywiad Kowalska- coś jak wywiad z lustrem (takie sytuacje rzadko miały miejsce). Nie wiem, czy mieli braki kadrowe w studiu w Lublinie, ale wychodzi na to, że nie do końca (pożegnalny odcinek przeprowadził siwy player). Również jak Pastorek prowadził stream ze swojego #!$%@?łka, to nie uczestniczył w nim Kowalski 'ze względu na kwestie techniczne'... aż chce się powiedzieć, że 'nie ze mną te numery Bruner'.

Powiem szczerze- na ten moment czekałem od samego początku IPP. Kocham Pastora za jego teorie spiskowe i niesamowitą zdolność skłócania ludzi. Pewnie ma tony brudów na Mariana i nie będzie miał żadnych wyrzutów żeby je wyciągnąć. Marian natomiast jest przedsiębiorczym zerem, a co jak co- Pastorek jest cwany i wie jak walić skarbówkę na hajs. Pastorek pewnie nie raz się chwalił jak wrzucał XY w koszty, czy jak prowadził kreatywną księgowość. Marian pewnie słuchał tego #!$%@?, bo sam tego nie ogarniał. Teraz czekam aż wyrzyga się na Pastorka tymi hakami.

Mecenasek z Koszalina jak zwykle spokój, bo w sumie to wszystko robił dla zasięgów do swojej Kancy xD.

Przyszło nam żyć w pięknych czasach!
#mariankowalski #idzpodprad
  • 5