Wpis z mikrobloga

Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Dziś mamy pierwszy września i to, że akuratnio nie trzeba iść do szkoły, nie oznacza, że całkowicie ją odwołano. Ostatnio modne są materiały typu Back To School, więc płynąc na tej fali postanowiliśmy dorzucić w nim od siebie dwa grosze. W efekcie wrzuciłem się w dres i fullcap, nauczyłem się młodzieżowego slangu i w nieco ponad siedem minut przybliżyłem temat tego w co warto się zaopatrzyć, by stylowo wjechać w nowy rok szkolny. Mimo że ostatnio coś trudniej forsuje się stronę główną, postanowiłem spróbowac po raz kolejny i wrzuciłem ten film do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/4506527/ubior-dla-chlopaka-do-szkoly-styl-casual/

Tradycyjnie wzywam serdecznie moich wiernych druhów i druhny, którzy zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

jak również wszystkich tych, którzy uznają ten materiał za wartościowy do wsparcia dzieła zaprezentowania go szerszej publice.Jak wiadomo czym skorupka za młodu, tym na starość, więc może kogoś z młodszych użytkowników zainspiruje do poszukania swojego stylu.


Pozdrawiam Was serdecznie i sobotnio,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #szkola #poradnik trochę #heheszki
Pobierz UszatyBloger - Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem 

Dz...
źródło: comment_uogssdpwHcrb8FwZSNOUFG7FzPifg1ee.jpg
  • 9