Wpis z mikrobloga

@NewGuy Nie lepiej zakupić jakiegoś Omena? https://www.x-kom.pl/p/375343-notebook-laptop-156-hp-omen-i5-7300hq-8gb-1tb-win10-gtx1050.html
Okej, trzeba dołożyć 3 stowkie, ale polecam mocno warto. Budżetowy sprzęt a śmiga jak wściekły. Dyski są przyzwoite, chociaż ten chyba ma nawet ssdka. Grzać się grzeje odrobinę, ale przy mocnej eksploatacji i racsej #!$%@? ciężko żeby taki lapej się nie grzal. IMHO lepszy nawet niż MSI, kumpel po roku używania msika miał spadki fpsów, różne dziwne cuda. Omenik śmiga jakbym go dopiero co z
@DoktorPlagi procesor starszej generacji i dysk HDD więc słabsza konfiguracja a cena droższa. W opiniach też wyczytałem że się grzeją. Nie znam się za bardzo ale ten Hyperbook wydaje się być lepszy.
@NewGuy Ciężko żeby aluminiowa obudowa się nie grzala w miejscu w którym ma procek i karte graficzną. Martwi mnie fakt, że nie mogę znaleźć specsow tego hyperbooka i nie wiem czy nie wsadzają tam tej przycietej 2gb 1050
@DoktorPlagi brak systemu nie jest problemem bo mam system kupiony. Wysłałem wiadomość do producenta o podanie pełnej specyfikacji MK55 Pulsar. Ciekawi mnie klawiatura mechaniczna bo w obecnym laptopie odpadły mi dwa przyciski
@Gajwer2 mam dysk 1Tb ze starego laptopa tak więc na sam system starczy. Za 90 zł więcej dokładają 240Gb więc chyba na to się słyszę jak dojdzie do zakupu.