Wpis z mikrobloga

Jaką tanią lampke polecacie?
Kupiłem na #banggood XANES STL03 za $7 i z deklarowanego akumulatora 1200mAh okazało sie, ze ma tylko 450mAh. Taka sama lampka pod inną nazwą jest na #aliexpress pod nazwa BK400 [po pobraniu kuponu sprzedawcy: $6] Sama lampka w kazdym z trybów daje bardzo wyraziste swiatło i spokojnie w większości przypadków wystarczy najsłabszy tryb mrygania, ktory wystarcza na ok 22h. I właśnie tu należy zadać pytanie... co polecacie, zeby świeciło dłuzej?
Kiedyś miałem CATEYE zasilaną na 2xAAA, ale niestety już ledwo co się żarzy. Jak pamiętam to zmieniałem je baaardzo sporadycznie. I właśnie coś wspolczesnego znalazłem teraz CATEYE TL-LD135-R Co od siebie polecicie ?
#rower

Pobierz widmo82 - Jaką tanią lampke polecacie?
Kupiłem na #banggood XANES STL03 za $7 i z de...
źródło: comment_icKXhq4cUPn8p8tC9djszXFJJ6UrhN1V.jpg
  • 31
@widmo82: ja mam #!$%@? walle z aliee za jakies 8zł i mogę się wypowiedzieć.
Tzn to nie jest taka w 100% #!$%@? 1:1 bo wygląda tak: (sorry za język PL)
https://pl.aliexpress.com/item/Cycling-Light-LED-Flashing-Light-Lamp-Safety-Back-Rear-Tail-Light-Road-Bike-Mountain-Bicycle-Warning/32771655201.html?spm=2114.13010708.0.0.796f5c0fpYJVaS

Świeci w uj mocno, jak stoisz na wprost do lampki to tak wali po oczach, że nie chciałbym w nocy jechać autem za rowerzystą z taką lampką. Ma w sumie 3 tryby: miganie w stylu stroboskop ale nie rownomiernie, musiałbyś
@widmo82: wiem o wtyczkach i wiem o global site, ale wole PL wersję bo bardziej znam polski niż angielski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głuchy here.

CO wybrałeś? pionową czy poziomą? Ja mam poziomą, fajnie wygląda jak na zmianę lewo prawo mruga.
@widmo82: pytaj jeszcze tych gości
https://www.facebook.com/groups/kolarskiealiexpress/
tylko jak coś, to niech podają od razu czas pracy, albo nie piszą w ogóle.

a te "walle" to mogą się łamać na mocowaniu, ale jak tanie, to i tak warto mieć. W PL sprzedaje takie kross red eye, jest też wersja migająca walle 2, czyli kellys element oraz jakaś merida na allegor. bez problemu znajdziesz po frazie "0,5w" w kategorii lampek tylnych.

a te
@widmo82: ja używam tej samej lampki, tryb stały. Staram się zmieniać akumulatorki co tydzień (2,5h jazdy z włączoną lampką), ale zdarzało mi się jeździć 5h... Zaraz załaduję baterię i zrobię próbę jeżeli cię to interesuje ile wytrzymuje na dwóch aku eneloopa.