Wpis z mikrobloga

Na początku jak poznałem osobę Balerona, to mówił, że poza Youtubem to w Poznaniu prowadzi dwie firmy i planuje otworzyć trzecią. Myślę sobie spoko, przedsiębiorczy chłopak. Potem okazało się, że firm nie ma, a jemu chodziło o to, że ma jako youtuber działalność zarejestrowaną. Zaczął trochę irytować swoją dwulicowością w stosunku do Grubasa, a później też Prezesa. Następnie opisywał zajebiście lajtową pracę w firmie polskiego milionera - Codewise (podobno został z niej wypie*dolony, gdy wykopki przesłały listę z linkami do jego "youtubowych przewinień", bo robi zły PR firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Pocisnął Guralowi na strimie Muaniego, a po jego odpowiedzi i sprawdzeniu zasięgów Plastusia zostali internetowymi przyjaciółmi. Przyjaźń nie trwała długo, bo Gural zaczął za bardzo kozaczyć mając za dużo za plecami i koniec końców Baleron pierwszy w bił mu nóż w plecy i skrytykował pedofilskie zachowania, o których wiedział od dawna (są dowody). A na koniec przyrzekł na śmierć matki zorganizować galę i nie odbierał telefonów od WG szukając klauna w Koszalinie. Cały Michał "Baleron" Baron.


#danielmagical #patostreamy #boxdel #gural #famemma
Pobierz s.....a - Na początku jak poznałem osobę Balerona, to mówił, że poza Youtubem to w Po...
źródło: comment_zvBlxxbvGBDVtqELCvYWpGU8PJvaRGd7.jpg
  • 3