Wpis z mikrobloga

Na głównej jest dzisiaj już chyba drugie znalezisko z tym kudłatym od Korwina, który plecie bzdury takie że się nie da słuchać.
https://www.wykop.pl/link/4512971/tak-sie-konczy-debata-z-ludzmi-ktorzy-debatowac-nie-potrafia/
Najlepsze co się dzieje w komentarzach. Fakt, że "publiczność" zachowuje się brzydko próbując go zagłuszyć, ale #!$%@? skąd nagle się sypie cała ta pisowska trollownia? Już lecą typowo propagandowe hasła typu "folksdojcze" "słudzy Sorosa", jest o ryku świń oderwanych od koryta (bo ludzie by chcieli żeby władza która miałą ~38% nie zmieniała ustroju państwa xDDDDD). A spróbuj coś merytorycznie przedyskutować... raptem toniesz w minusach.

To jakaś próba generalna przed wyborami?

#polityka #4konserwy #neuropa #tklive #dobrazmiana
  • 25
@Serrrek: to nie "pisowska trollownia" a suweren, który zdecydowanie najchętniej popiera zły pis. Demokracja itp. (σ ͜ʖσ)

Inna sprawa, że "bzdury kudłatego od Korwina" dotyczą właśnie tego, na co tutaj narzekasz - braku możliwości merytorycznej dyskusji. On tonie w okrzykach buractwa w parlamencie europejskim, który powinien być świątynią merytorycznej debaty mądrych ludzi, Ty w minusikach na portalu ze śmiesznymi obrazkami ¯\_(ツ)_/¯
@4tek: Nie tonę w minusikach bo ich nie ma na mikroblogu ʕʔ

"bzdury kudłatego od Korwina" są wygadywane dużo przed tym jak zaczynają go zagłuszać.
A spróbuj coś merytorycznie przedyskutować... raptem toniesz w minusach.


@Serrrek: ja to napisałem?

"bzdury kudłatego od Korwina" są wygadywane dużo przed tym jak zaczynają go zagłuszać.


No widzisz - właśnie z takim podejściem nie ma szans na żadną debatę ¯\_(ツ)_/¯
@Ogar_Ogar: Czyli większość głosujących opowiedziała się za. Poza tym przy tak wielkiej próbie można mieć pewność że to głosowanie oddało bardzo mocno poparcie społeczeństwa.

Ale w sumie bardzo mi nawet na rękę taka głupkowata logika. Oznacza to bowiem że PiS w wyborach poparło, uwaga 19% obywateli.

I z poparciem 19% zmieniają ustrój państwa.
I z poparciem 19% zmieniają ustrój państwa.


@Serrrek: No to całe 2% mniej niż poparło konstytucję - faktycznie to jest dopiero legitymacja społeczna Konstytucji, nie to co PiS XD

Ale w sumie bardzo mi nawet na rękę taka głupkowata logika.


Ale to argument regularnie używany przez KOD i okolicę, ze PiS nie ma prawa nawet po prostu rządzić bo go poparła jakaś śmieszna mniejszość.
@Ogar_Ogar:
Po pierwsze- nie 2%, tylko 2 pkt.%. Rozumisz pan, matematyka.

Po drugie- konstytucję poparła większość. Przeciw była mniejszość. Do tego doszło 450 głosów przeciw 40 w Zgromadzeniu Narodowym.

Po trzecie- nic to ni zmienia wobez tego że PiS miał ~38% w wyborach. I dostał z tego ponad 50% stołków. A nawet to jest #!$%@? za mało na zmiany konstytucyjne.

Zeby nie było: ja to piszę dla ewentualnych niezdecydowanych którzy chcą
No to całe 2% mniej niż poparło konstytucję - faktycznie to jest dopiero legitymacja społeczna Konstytucji, nie to co PiS XD


@Ogar_Ogar: To jest guwniany argument, chcą obchodzić konstytucję (która rzekomo nie ma legitymacji społecznej) to niech zrobią referendum nad nową, lepszą konstytucją, jak rzeczywiście będzie dobra to ludzie ją poprą i będą mieli wolną rękę.