Wpis z mikrobloga

Na głównej jest dzisiaj już chyba drugie znalezisko z tym kudłatym od Korwina, który plecie bzdury takie że się nie da słuchać.
https://www.wykop.pl/link/4512971/tak-sie-konczy-debata-z-ludzmi-ktorzy-debatowac-nie-potrafia/
Najlepsze co się dzieje w komentarzach. Fakt, że "publiczność" zachowuje się brzydko próbując go zagłuszyć, ale #!$%@? skąd nagle się sypie cała ta pisowska trollownia? Już lecą typowo propagandowe hasła typu "folksdojcze" "słudzy Sorosa", jest o ryku świń oderwanych od koryta (bo ludzie by chcieli żeby władza która miałą ~38% nie zmieniała ustroju państwa xDDDDD). A spróbuj coś merytorycznie przedyskutować... raptem toniesz w minusach.

To jakaś próba generalna przed wyborami?

#polityka #4konserwy #neuropa #tklive #dobrazmiana
  • 25
  • Odpowiedz
@4tek:

1. Typ porówuje ludzi którzy postulują zmiany w prawie, do władzy która podeptała konstytucję dla swoich potrzeb. I według niego to jest hipokryzja z ich strony że protestują przeciw tej władzy. Jest naprawdę ostro na bakier z logiką.

2. Ta paskudna pisowska propaganda, że każdy kto protestuje przeciw bandyckiemu niszczeniu najważniejszych instytucji państwa w rzeczywistości protestuje bo go oderwali od koryta. Na to to się nabieraja chyba tylko skrajny debil.
  • Odpowiedz
@Serrrek: dokonujesz własnej interpretacji i oceny słów tego pana, odbierając mu równolegle prawa do bycia wysłuchanym ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@4tek: Ja odbieram mu prawo do bycia wysłuchanym? Wtf? Oceny dokonuję, tak jest. Ale nie interpretacji, tu nie ma czego interpretować. Dosyć jasno się wyraził.
  • Odpowiedz
Ale nijak nie zmienia to faktu że facet bredzi i nie warto go słuchać.


@Serrrek: stary, masz jakieś rozdwojenie jaźni? Już drugi raz w tym wątku
  • Odpowiedz
@4tek Piszesz że "odbieram mu prawo" bycia wysłuchanym. Chyba nie umiesz czytać, bo napisałem wyraźnie że zagłuszanie go uważam za skandaliczne.

Ma prawo mówić co mu się podoba, a ja mam 100% święte prawo uważać to za brednie niewarte słuchania. To nie ja mam rozdwojenie jaźni, tylko ty nie rozumiesz najprostszych rzeczy.
  • Odpowiedz