Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez brak dynamizmu przegralem zycie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak ja nienawidze swojego #introwertyzm , chcialbym tak jak normiki chodzic do klubow, wstawiac na instagrama fotki z dynamicznych aktywnosci, niby stac mnie na to mam dobra gebe ale co z tego skoro po godzinie w klubie mam potezny bol glowy, niesamowicie mecza mnie wyjscia w wekszej grupie, poznawanie nowych osob czyli cos co dla innych jest naturalne u mnie wiaze sie ze stresem przez co zawsze na wstepie sprawiam wrazenie dziwaka lub gbura (z czasem ludzie sie do mnie przekonuja i zaczynaja mnie lubic). Poznanie loszki jak sie nie jest dynamina jest praktycznie niemozliwe, mialem duzo par na #tinder ale co z tego skoro wystarczylo, ze przyznalem sie iz jestem spokojnym mirkiem od razu kasowaly pary badz przestawaly odpisywac.
Mirki czesto tutaj piszecie o tym co wazniejsze geba, wzrost czy kasa, a najwanizjeszy jest dynamizm. Mam w pracy gosci co sa 4-5/10 z zakolami bo juz wiek 30+, nie sa zbyt bogaci, ale sa tak dynamiczni, ze nie moga 5 minut wysiedziec na miejscu i mlode loszki 8/10 same sie do nich kleja. Goscie zdradzaja z nimi swoje zony, wszyscy w firmie o tym wiedza, nie przeszkadza to kolejnym loszkom do nich zarywac. Jak to widze to zawsze mi to uswiadamia jakim smieciem i zerem jestem, wszystko przez #!$%@? osobowosc

Dynamizm>>>>>>geba>>>>>kasa

#przegryw #tfwnogf #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania taka prawda, że osobowość jest kluczowa, ale jeśli sprawi to, że poczujesz się lepiej to możesz znaleźć w sobie jakąś wirtualną, nieistotną wadę np. małe pięty, uznać to za źródło wszystkich niepowodzeń i postować codziennie pod #przegryw, że przez pięty przegrałeś życie, żadna loszka nie zechce piętowca itd. W ten sposób poczujesz się częścią pewnej elitarnej społeczności oraz, ponieważ na wielkość pięt nie masz żadnego realnego wpływu, zrzucisz z siebie
OP bez kodu: Nie wiem czemu moj wpis dodal sie 2 razy
@pijekubusplay czyli pozostaja mi divy lub samotne madki? niestety, ale nie zmienie sie dynamicznego ekstrawertyka, to nie jest tez tak, ze jestem jakas #!$%@?, ktora boi sie ludzi. W sytuacjach zawodowych jestem pewny siebie i zdecydowany, jestem ogarniety zyciowo. Tylko po prostu imprezy i cale te dynamiczne zycie mnie strasznie meczy, a niestety wiem, ze przez to laduje na
OP bez kodu: Nie wiem czemu moj wpis dodal sie 2 razy
@pijekubusplay czyli pozostaja mi divy lub samotne madki? niestety, ale nie zmienie sie dynamicznego ekstrawertyka, to nie jest tez tak, ze jestem jakas #!$%@?, ktora boi sie ludzi. W sytuacjach zawodowych jestem pewny siebie i zdecydowany, jestem ogarniety zyciowo. Tylko po prostu imprezy i cale te dynamiczne zycie mnie strasznie meczy, a niestety wiem, ze przez to laduje na
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla div i madek jesteś idealny. Stała praca, do domu w zębach kase przyniesie, ciota, nie postawi sie, lamusik taki - bez urazy oczywiście. Pogodź sie z tym ze bez dynamiczności i spontaniczności u wielu, wielu lasek jesteś skreslonym nudziarzem. Po prostu masz mniejszą szanse na znalazienie loszki, ale nie beznadziejnie małą, bo są te spokojniejsze, które wolą być zabrane za miasto na jakieś odludzi i tam wypic po piwku,
CzarodziejskaKrowa: Miałam Cie pocieszyć, że tacy introwertyczni goście też mają szanse itd, ale ogarnęłam, że sama mam mega charyzmatycznego niebieskiego, z każdym sie dogada, zawsze chętny coś sensownego porobić, może nie tak bardzo w imprezy, bo ja nie przepadam za imprezami, ale we dwoje zawsze sami ze sobą się super bawimy.
Może skup się na tym, żeby proponować jakies fajne aktywności różowym, jakies wycieczki w okoliczne fajne miejsca, wyjścia do kina,
Op bez kodu : @pijekubusplay dziękuję za gorzkie słowa prawdy, wychodzi na to, że musiałbym włożyć bardzo duży trud w poszukiwania i do tego najlepiej zmienić swoją osobowość o 180 stopni. No cóż to już chyba wolę być tym lamusikiem, realizować się zawodowo i grać w gry bez obawy o to jak mnie oceni losowy różowy pasek. A pensja około 20 tys netto na miesiąc powinna mi wystarczyć na dobrą zabaw u
@AnonimoweMirkoWyznania: 200zł sie należy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no żarcik xD No tak wygląda, nie chce Ci kłamać ze będzie łatwo bo no sam widzisz że nie będzie i nawet te introwertyczki rzadko chcą drugiego introwertyka za partnera. Tak - realizacja zawodowa i swoich pasji to jest to na czym warto sie skupić. Z taką pensją to niejedna samotna madka albo laska po 30 sie zakręci
Op bez kodu : @pijekubusplay krecilo się kilka takich około 30, ale odrzucając na bok niedynamiczny styl życia to daleko mi do bycia lamusikiem. Myślisz, że inaczej ktoś placilby mi taka pensje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspomniane trzydziestki widząc, że nie owina sobie mnie wokół palca a do tego jestem nudny zwyczajnie mnie olewaly i ladowalem na ławce rezerwowych.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: Programista Java? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoko poczekaj rok dwa, skóra im sie pomarszczy, rodzina zacznie cisnąć o związek i dzieci to niewykluczone że jednak wróci i to uśmiechnięta jak nigdy.
Ale tej dynamiczności jakoś sie możesz też powoli uczyć, chyba że w towarzystkie energetycznych osób czujesz sie słabo i nie chcesz sie przełamać. Sam jak wpadłem kiedyś dawno w rozrywkowe społeczenstwo ludzi to zaczałem po
Op bez kodu : @pijekubusplay it to nie tylko programowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) towarzystwo energetycznych osób czy jak to się tutaj mówi dynamikow normikow jest dla mnie strasznie męczące na dłuższą metę. Jakieś ciągle przekrzykiwanie i walka o to kto jest fajniejszy meh za to nawet z przypadkowo poznamy ludźmi, ale mającymi własne przemyślenia jestem w stanie przegadać cała noc więc to nie jest tak, że jestem
@AnonimoweMirkoWyznania: To sie pochwal, bo myslalem że programisci zgarniają najwiecej xD To może sygnalizuj loszkom że jednak jesteś rozrywkowy, pijesz, palisz i w ogóle luzak ale czasem, CZASEM masz tak że wolisz w domu z dobrym filmem albo kino z koleżanką. No musisz troche kłamać, koloryzować. Wiesz - one makijażem, Ty słowami. Myśle że jak z mordy jesteś w miarę to powinno sie z czasem ułozyć. I moge polecić ten tekst
Op bez kodu : @pijekubusplay to, że te wszystkie teksty z gatunku inteligencja jest seksi to ściema wiem od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobry protip z tym mówieniem, że czasem lubię obejrzeć film, żeby odpocząć od dynamicznego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do samej mordy to nie jest zle, photofeeler wycenil mnie na top 10% w swojej grupie wiekowej. Zajmuje się szeroko