Wpis z mikrobloga

Miałem okazję kiedyś wymienić parę słów z Darią Zawiałow. Bardzo sympatyczna dziewczyna, taka do wyjścia do pubu wieczorem na piwo i pośmieszkowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chociaż jej muzyka, w żaden sposób mnie nie porywa, jest poprawna. Do posłuchania, ale drugą Brodką to ona nie jest.
Za to jej energia na koncertach jest godna pozazdroszczenia. Życzę jej świetnej kariery, bo na to się zapowiada. Z miesiąca na miesiąc coraz głośniej o niej w Polsce! ʕʔ

Za to ten występ z Zalewskim na Fryderykach to było mistrzostwo świata!

Daria Zawiałow & Krzysztof Zalewski - Malinowy Chruśniak + Polsko (Fryderyki 2018)

#dariazawialow #krzysztofzalewski #muzyka #polskamuzyka [ #pawelcziniesiemuze ]
pawelczixd - Miałem okazję kiedyś wymienić parę słów z Darią Zawiałow. Bardzo sympaty...
  • 6
@pawelczixd: Na koncercie byłem rok temu i pozytywne zaskoczenie że takie fajne granie w Polsce jest, bez szału ale w pewnym sensie świeże. Szkoda tylko że się pod tym cyrografem poparcia tzw. "ACTA2" podpisała. Nie wiadomo czy ona tak naprawdę? A może nie czytała co podpisuje... mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HeavyFuel: eh, jeśli serio to popierała to strasznie słabo, bo wydaje się taka zdrowo myśląca i taka normalna. Ale możliwe, że nie wie jakie są tego konsekwencje. Raczej nie wrzucałbym jej do jednego worka z Malenczukiem :p