Wpis z mikrobloga

#prawdziwahistoria #heheszki
Mój znajomy 27 lat, miał powodzenie u dziewczyn itp. ale nigdy nie miał trwałego związku zazwyczaj jakieś 3 miechy porucha i kolejna. Teraz jest żonaty z laską 80kg+, z ryja totalny facet itp. - no aż się odechciewa żyć - 2 dziecko w drodze.
Jedyny plus tego to taki, że ta laska jest jedynaczką ma w ch0j bogatych starych. No i kumpel, który pracował w sklepie typu euro rtv agd - teraz nie robi nic, ma postawiony nowy wielki dom, od teścia dostał mercedesa. No i "prowadzi" jeden z jego biznesów. Jak wyjdziemy czasem na piwo, to mówi że nie żałuje, że się wkopał w sumie seks to katorga ale życie ma usłane różami.
  • 56
@lomszyk: @88chaos-STAR: @CoTwojeToMoje: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: @drlect3r: @marsellus: @EkskoN:
Niema w tym godności, zresztą sam nam to mówi - że gdyby z nią nie wpadł to by z nią nie był - inaczej ,gdyby z nią wpadł i niebyła by bogata - to już dawno by spi3rdolił. On i ona zresztą są z tej samej miejscowości co ja, no i poznali się jak była jakaś impreza typu
@Bellie: betabankomatem ona nie jest. Dalej facet jest betabankomatem - jej ojciec. Ona nigdzie nigdy nie pracowała, niema skończonych studiów tylko liceum. Ojciec w rodzinnej miejscowości ma w ch0j działalności gospodarczych, sklep meblowy, firmę budowlaną, hurtownie z materiałami budowlanymi, 3 komisy z autami. No i ten mój kumpel dostał jeden komis, gdzie on nic tam nie robi i tak teść przyprowadza auta i za nie płaci a on jest tylko tam
No i ten mój kumpel dostał jeden komis, gdzie on nic tam nie robi i tak teść przyprowadza auta i za nie płaci a on jest tylko tam do podpisywania umów,


@samuraj24: bo podpisywać umowy byle głupi potrafi, a wiedzieć, które auto sprowadzić, ile jest warte, jak wynegocjować lepszą cenę - to już trzeba potrafić i gdyby się tym zajął ten Twój kumpel, to jest spora szansa, że za dwa lata
xd jak sprawa dotyczyła by dziewczyny pod wpisem było by hur dur znalazła sobie locha yebana bankomat itd ...podwójna moralność wypoku ))¯(ツ)


@88chaos-STAR: No ale ja tu nie widzę peanów w komentarzach i sam uważam gościa za totalne dno moralne.
@raczej_schizotypal: Jak zgwałcić faceta? Skoro Ci staje to znaczy że chcesz, jesteś podniecony. Miękkim #!$%@? nic nie zrobisz.
Chyba że chcesz aby Cie zgwałcić analnie to chętnie to zrobie nawet jak mam przegrać w tym eksperymencie.
Poza tym sprawdz statystyki ile % gwałtów dotyczy kobiet, a ile mężczyzn, ile % gwałcicieli to mężczyźni, a ile kobiety i wyciągnij wnioski.
xd jak sprawa dotyczyła by dziewczyny pod wpisem było by hur dur znalazła sobie locha yebana bankomat itd ...podwójna moralność wypoku ))¯(ツ)


@88chaos-STAR: Czy ja wiem? Takich historii są miliony, chyba juz nikt nie daje o to żadnego #!$%@?. W kulturze popularnej scenariusz przez Ciebie opisany jest uznawany za "romantyczną historię".
@88chaos-STAR: nie podwójna moralność wykopu, tylko tak jest skonstruowany świat. Tak jak facetom nie wypada się np. malować w obecnych czasach, trzymać sie za rękę z kolegą, całować sie z kolegą na przywitanie (skąd ja biorę pomysły xD), a kobietom już wypada, tak kobietom nie przystoi robić czegoś innego.
Są jakieś normy, które dla wszystkich powinny być oczywiste.
@DulGukat: ale ja przecież nie mówię mu że nie może. W sumie fajnie się ustawił, pewnie i tak gdzieś rucha na boku jakieś ukrainki z roksy - a się do tego nam nie przyzną, bo sto razy mówił nam, że seks z jego wielorybem to najgorsze co go spotkało.
@S-Type: Pudło xD
@88chaos-STAR: Są dwie płcie i od zawsze pewne zachowania były zarezerwowane bardziej dla kobiet lub mężczyzn i będzie tak to wyglądać po kres ludzkości. Takim gadaniem porywasz się z motyką na słońce i tyle.