Wpis z mikrobloga

Chcę ustawić własny dzwonek. Nie da się zrobić tego normalnie czyli wybrać plik z telefonu i na liście wybrać użyj jako czy coś w ten deseń. Ok podpinam telefon pod kompa, iTunes sekcja Dźwięki i chcę wrzucić tu plik. Wrzucam i nic, pusto. Paski synchronizacji lecą, a dźwięk się nie dodaje. Dźwięk ma 24sec. Ten sam dźwięk dodaje się do Muzyka i jest na telefonie. O co chodzi? iP7 iOS11
#apple #iphone #ios #iphone7
  • 27
@motaboy: muszę szukać poradników, by zmienić dzwonek w telefonie. Ta marka nie przestanie mnie zaskakiwać, bo nawet na support.apple nie ma info jak ma zostać przygotowany plik.

Plik .m4r i info z iTunes,"Pozycja nie została skopiowana do iPhone ponieważ nie może być w nim odtwarzana".
@motaboy: its emejzing ;) tylko jak będziesz robił to rozszerzenie .m4r to zrób tak żeby pokazywało ci ukryte pliki i foldery bo może być tak ze będziesz chciał zmienić rozszerzenie a plik nadal będzie xxxx.m4r.mp3
@dob3k z listy dostępnych dzwonków... 4... To tak jak z pierwszymi fordami było. Mogłeś kupić w każdym kolorze, pod warunkiem że był to czarny
@dob3k: Rzeczywiście z dupy. Ja np na dzwiek smsa mam ustawiony śmieszne powiedzenie mojej malutkiej córeczki która dopiero co zaczeła mówić. Na 100% znajde to w sklepie :D
@dob3k: No patrząc na autora to chyba jednak jest wyzwanie dla tego systemu w którym "wszystko działa, nic sie nie psuje i jest banalnie proste dla każdego" :D
@komw: Bo nikt w tym systemie sie nie skupia na takiej bzdurze. Co wiecej jakies 80% nigdy nie zmienia domyslnego dzwonka. Wiesz dlaczego?
Bo to tak naprawde nieistotne.
Bardziej istotne jest na przyklad to, ze gdy poprzedni iphone zepsuje, zgubie czy sprzedam to wystarczy, ze w nowym wpisze swoje id i haslo zeby po chwili miec wszystko dokladnie tak jak zostawilem poprzedni.
Bardziej istotne jest to, ze jak mam ochote sciagnac
@dob3k: lol, czesciej gubisz ajfona niz potrzebujesz miec dzwonek ktory rozpoznasz z innych X ajfonów? Co do bezpieczenstwa, to nie przypominam sobie abym w google play kiedykolwiek sprawdzal czy jakies appki sa bezpieczne. No moze dlatego ze nie szukam appek ktore maja po 1 sciagniecie... Za to mam macbooka i co chwila czytam jakie to dziury bezpieczenstwa sie pojawiaja na OSX'a wiec mocno prawdopodobne ze na iOS'a trzymaja podobny poziom... Nie
@komw: Tak. Czesciej zmieniam telefon niz potrzebuje zmienic dzwonek. Ten co mam ustawiony teraz, mam juz ze dwa lata. Poprzedni mialem tez ze dwa-trzy lata na ios a jeszcze ze dwa lata na androidzie przed tym. Dzwonek jest nieistotny. Najczesciej jest i tak wyciszony i pozostawione same wibracje.
No jesli nigdy nie sprawdzales czy apki w google play sa bezpieczne to moze powinienes zaczac, bo nie sa. Nikt tego nie sprawdza
@dob3k: Przecież to jest jakas faąłszywa appka która nie jest wydawcy BZWBK :D opisałem problem z guzikiem OK, bo to jeden z smieszniejszych dziur jakie widziałem. Ale niech kazdy uzywa co tam chce. Mi to rybka, ale smiesza mnie fanboje ktorzy cokolwiek by sie nie działo i apple plul im w twarz to beda mowic ze super nowa sprawa z tym spryskiwaczem twarzy