Wpis z mikrobloga

To, że biali ludzie godzą się na taką prymitywną socjotechnikę pokazuje jak bardzo umysły twórców są skażone pomysłem, że przyszłość nie zawiera odrębnych kuktur i odrębnych ras, ale jest szara a Europa jest koktajlem rasowym w którym cała kultura zostanie jeśli nie przejęta to przekłamana.

Nie godzę się na to i chcę aby kultury były różne. Żebym mógł bawić się w Japonii jak w Japonii a nie w Afryce. Chcąc pojechać do Maroka chce poznać urok Maroka i tej kultury. A gdy podróżuję po Europie chcę Panią Europę, białą jak jej śnieg z odrębnymi kulturami mogącymi pokazać na co je stać. Na Hiszpańskie tango, na francuskie wino, na angielskie kręgi kamienne, na niemieckie zamki i w końcu na polskie mazurki.

Szara przyszłość gdzie wszędzie są wszystkie rasy ubrane w sposób amerykański to nie moja przyszłość.
Niech żyją japońskie wazy z bladymi i skośnookimi japończykami!

Precz z multi-kulturowością!
Precz z szarością.
#wiedzmin #4konserwy #netflix #bekazlewactwa #multikulti #oswiadczenie #europa #witcher
  • 42
@Brzytwa_Ockhama: warto się jeszcze zastanowić nad odwiecznym problemem kultura a natura
mamy przykłady w historii i badania na dużych próbkach (obozy koncentracyjne) gdzie udowodniono że kultura jest absolutnie bez znaczenia, bo pryska natychmiast w obliczu warunków granicznych
kultura generalnie jest przeceniana, a już te koncepcje rasowe, czy już tym bardziej narodowe są absurdalne,
to jest piórko na wietrze, zupełne nic
mówię- dziewiętnastowieczna moda która niektórym została za długo we łbach
also
@Brzytwa_Ockhama: ale zdajesz sobie sprawę, że w świecie cywilizowanym, (może poza Japonią) multi-kulti jest już faktem i to od dawna? W Polsce tego nie ma jeszcze, ale nas też czeka, jak prawie każdy bogaty kraj
ale zdajesz sobie sprawę, że w świecie cywilizowanym, (może poza Japonią) multi-kulti jest już faktem i to od dawna?


@spike10: Bzura, to nowy wynalazek i błędny wynalazek co pokazuje radykalizacja muzułmańskich imigrantów z Belgii i Francji. Multi-kulturowość to antyteza cywilizacji.
@Brzytwa_Ockhama: Czy multi- kulturowość we Francji czy USA to nowy wynalazek? No nie wydaje mi się. Przecież multi kulti to nie tylko napływający w ostatnich latach do Niemiec czy Szwecji muzułmanie. Antyteza cywilizacji? Przecież muzułmanie czy inni to już nie jest żadna cywilizacja? Poza tym nie widzę, żeby Ci wszyscy przybysze jakoś starali się niszczyć zachód. Swoją drogą multi-kulti to nie tylko murzyni i muzułmanie. Przecież mogą to też być Azjaci,