•  

  Śmieszą mnie te poważne wpisy (szczególnie na Reddicie) o tym, że Bitcoin to młoda technologia i inne pseudonaukowe bzdety. Tak jakby technologia miała wpłynąć na to, że cena będzie rosła i osiągnie ATH. Może i bitcoin czy inne krypto mają sens jako środek wymiany kapitału, ale nijak się to ma do kursu i spekulacji. Równie dobrze bitcoin może być wart 12 centów jak 12k USD. Technologia nie ma tu nic do rzeczy.

  #bitcoin #kryptowaluty

  •  

   @Cybher1: Trochę ma. Np. nie mogę nawracać wszystkich sprzedawców na Bitcoina, wiedząc, że ten może nie wydolić technicznie. Bitcoin, ani żadne inne krypto, dalej nie jest w stanie w pełni zastąpić płatności elektronicznych.

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: akurat Bitcoin jest niestety najbardziej zacofaną kryptowalutą. Są inne kryptowaluty które biją BTC na łeb na szyję. Powinni zrobić hardfork :) np do łancucha o innym algorytmie np na coś tak szybkiego jak np ripple @pawlo74 zaraz zacznie krzyczeć :)

  •  

   @Amelcio: Szybkość i przepustowość nie mają znaczenia, gdy brakuje decentralizacji. Bankowe systemy są najszybsze i biją kryptowaluty pod tym względem na kilometr.
   Bitcoin nie jest też zacofany, ale rozwija i będzie rozwijał się wolniej od innych krypto, bo implementuje sprawdzone i działające rozwiązania. Tu nie ma miejsca na eksperymenty, jak w przypadku shitów.

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: więc w czym problem by zrobili SWAP do innego łańcucha np na coś bardziej nowoczesnego przecież są algorytmy teraz bardzo szybkie. Proponował bym im zamianę na łancuch np taki jak Digibyte praktycznie błyskawiczne przelewy. Tak naprawdę jeden huj byle by się nazywało BTC i publika to chwyci.

  •  

   @Amelcio: I do tego dorzucić masternody, żeby "AmelcioTeam" miał z czego żyć! :D

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: dokładnie kto chce skorzystać to informacja jest na http://amelcio.pl pomagam odpłatnie w konfiguracji MN

  •  

   Może i bitcoin czy inne krypto mają sens jako środek wymiany kapitału

   @Cybher1: Nie mają najmniejszych xD Przecież zwłaszcza Bitcoin nie ma znamion pieniądza, są fatalnym środkiem płatniczym, adaptacja w tej sferze wręcz jest w odwrocie. Za to wręcz nienawidzę Bitcoina - spłycił całą ideę decentralizacji i blockchain (z którym już całkiem nie ma nic wspólnego) do roli 'waluty' i to wręcz ułomnej więc przynajmniej z dopiskiem 'krypto'. Najgorsze że media juz od lat tłuką to właśnie w świetle tego wyobrażenia cały czas co rzutuje na cały sektor.

  •  

   bitcoin zacofany? cos mi nie gra, posylam btc na drugi koniec swiata i place 0.2$ jak mi sie nie spieszy i 0.5$ jak chce szybko, co Wy jeszcze chcecie? jakich funkcji chcieli byscie uzywac? amelcio dwa dni temu pierdolisz jaki to bitcoin badziewiasty bo dales 0.000001$ fee i nie przeszlo w 15 min, dlaczego nie poslales Twoim Hexx czy jak to sie tam nazywa? dlatego ze to kurwa nie dziala. mamy inne zajebiste krypto 17tej generacji - zrobil ktos z was jakiskolwiek uzytek z nich poza spekulacja na gieldzie?

  •  

   posylam btc na drugi koniec swiata i place 0.2$

   @Obruni: co ty pierdolisz typie
   za wyslanie BTC placisz 0.00045 BTC
   popatrz tabele kursu i prowizji na bitbay ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   @Dzony_ze_suonca nie wyzywaj mnie ciulu. A później ogarnij jakie jest fee za wyjecie krypto z giełdy, a jaka za przesłanie z portfela

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Producent koszulek termoaktywnych marka Power Canvas, której jestem zaproponowała mi, że mogę im wysłać dowolny wzór, a oni zrobią dla mnie koszulkę z nim.

  Zaskoczmy ich czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybiorę jedną z trzech najbardziej plusowanych propozycji w komentarzach :D

  Jeśli będzie duże zainteresowanie (>300 plusów), to jakieś #rozdajo dowolnej koszulki ze sklepu Power Canvas dla osoby, która wrzuci grafikę z największą liczbą plusów. W sklepie chyba cały czas działa też kod roadtripbus, dzięki któremu wszystko jest tańsze o 30%.

  #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Halo @morele_net, jak to możliwe, że wystarczy być zalogowanym, kliknąć w ten link i konto jest usuwane?
  Nie klikać!!!! morele.net/profil/usun-konto/

  Przecież to można wysłać komuś na fb i jak będzie zalogowany to usunie mu konto.

  #morele #morelenet

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Przyszedł do naszego #biurorachunkowe potencjalny, nowy klient. Z poprzednim biurem, z którym od pięciu lat współpracowali, postanowił się rozejść bo jakość ich usług spadła. Z racji długotrwałej współpracy chciał rozejście zrobić z klasą – spotkanie, prezenty dla księgowości itd.

  Gdy właścicielka tamtego biura rachunkowego dowiedziała się, kilka miesięcy temu o propozycji zakończenia po rozliczenia grudnia, współpracy wpadła w szał i:
  - Wpierw się się sfochała i nie odzywała przez dni X. telefonów tez nie odbierała
  - Potem sama wystosowała maila z wypowiedzeniem - ona bedzie góra wypowiadając umowę a nie mając ja wypowiedzianą
  - Po pięciu minutach od wysłania zadzwoniła do klienta z pretensjami, że czemu do niej nie dzwoni jak odczytał maila
  - Zarzekła się, że bilansu mu nie zrobi
  - PIT-ów pracowników również nie zrobi
  - I bazy danych ze swojego programu księgowego do innego biura, to nie wie czy wyśle.
  A na koniec hit hitów, rzekła:
  **Jestem góralka, to pokaże panu co to zaznaczy zawziętość**

  #ksiegowosc i definitywnie #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)