Wpis z mikrobloga

#komputery #muzyka #audio Mirki, chcę zbudować system audio w oparciu o mój komputer. Chcę posłuchać muzyki na głośnikach jak i na słuchawkach. Potrzebuję wskazówek jak to wszystko rozbudować krok po kroku. Czy zacząć od karty dźwiękowej czy od jakiegoś miksera czy od odsłuchów. Dodam że mam słuchawki które mi na razie wystarczają i niedługo wejdę w posiadanie dobrych kolumn.
  • 9
@tomekjb Raczej mozna aczkolwiek dobrze by bylo zasiegnac jeszcze rady jakiejs madrzejszej glowy.Pisze Ci jak ja mialem,dwie kolumny estradowe sharpa,do tego amplituner sony i karta dzwiekowa creativea.Wszystko zdawalo elegancko egzamin,ale z racji tego ze kolumny zajmiwaly w hooooj miejsca z amplitunerem zmienilem na Logitecha Z 906 5.1
@tomekjb: mozesz go zbudowac na wiele sposobow w zaleznosci od tego czego oczekujesz i co dla ciebie wazne - cena, jakosc, ilosc komponentow, rozmiar, itd. Kompromisow jest mozliwych wiele.
Ja u siebie od paru lat po roznych konfiguracjach zostalem przy jednej, ktora choc wymaga kilku roznych urzadzen dziala bardzo fajnie i jest uniwersalna i calkowicie niezalezna od karty dzwiekowej - nota bene nie uzywam kart dzwiekowych innych niz wbudowane w system