Wpis z mikrobloga

Wołam wszystkich plusujących i komentujących ten wpis.

Różowa dała mi mentalnego kopa w dupę. Od spotkania się nie odezwała, po trzech dniach usunęła parę na Tinderze i zablokowała mnie na Facebooku. Bez słowa. Dziwi mnie to, bo na spotkaniu nic głupiego raczej nie palnąłem, morda też dość wyjściowa. Trudno, jej strata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za namową @VanBruggen zdecydowałem się założyć tag #kampaniegenerala, w którym będę na bieżąco publikował historie stulejarza próbującego wyjść na ludzi. Traktuję to jako naukę życiową dla siebie, ale też pomoc dla was z zrozumieniu #logikarozowychpaskow.

Serdecznie dziękuję @VanBruggen i @Canova za wylanie mi na głowę kubła zimnej wody i ogarnięcie mnie w relacjach damsko-męskich. Dzięki Panowie (ʘʘ)

#stulejacontent #atencyjnyniebieskipasek #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 52
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (486)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @zjembigos @Rudalke @shemmy @electron88 @Isnen @maaniek19 @turbojez @natix @tallman @cookiez @MrKa @WuDwaKa @Obwud @BooB @wujaszekmati @JanuszChytrus @bigassbarbeque @Loco_Tranquilo @maciekk007 @dwabambosze @natalkos @Soolik1990 @glonstar @Vasterek_ @emebotskcus @nudziara @DoubleM @pijekubusplay @