Wpis z mikrobloga

#zwiazki Czemu tak trudno jest znaleźć właściwego partnera/partnerkę? Kwestia stawianych wymagań.

Różowy lvl 24, 7/10, 175cm wzrostu. Szuka faceta przystojnego, w swoim wieku (+ 1 rok), wyższego, umiejącego gotować i mającego zarobki min 3000zł/msc. Wysokie wymagania?

Popatrzmy co na to...hmmm....

Matematyka... Jaką ma szansę na znalezienie kogoś?

a) Facet przystojny... 1 do 4. (kobiety oceniają, że większość panów jest nieatrakcyjna).
b) Wiek 1:5.
c) Wyższy 1:2
d) Umiejący gotować - szansa 1 do 3
e) Mający zarobki 3k/msc: 1 do 6.

Suma:
4x5x2x3x6 = szsnsa 1 do 720, że znajdzie takiego!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli po przewertowaniu tylu... przy jej wymaganiach... może ktoś się znajdzie. Lol.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #zycie #stulejacontent
  • 14
  • Odpowiedz
@nie-zamkniecie-nam-mordy: ale zycie w przegrywie nie bierze sie znikad, siedac w piwnicy panna Ci z nieba nie spadnie i tyle.. moze warto zmienic towarzystwo? pojsc na jakies zajecia dodaktowe? poszerzyc szanse na znalezienie jakiejs panny.. nie jestem normikiem, ale takim mysleniem nie zmienisz swojej sytuacji
  • Odpowiedz
@Tolstoj-kot: No to teraz warto odliczyć przeciętnemu wykopokowi z pod tagu #przegryw

30lvl, prawiczek, mniej 180cm, nadwaga, 3/10, fobia społeczna, nigdy nie trzymał kobiety za rękę.

Oczekuje
- przynajmniej 7/10
- dziewica
- nie za wysoka, nie karakan czyli tak powiedzmy 170cm
- mniej niż 55kg
- z pasją, zainteresowaniami
- bez instagrama bo pustostan
- pokocha jego #!$%@?
- będzie płacić za siebie bo Mirek nie może być betabankomatem
-
  • Odpowiedz
wyliczysz i moje prawdopodobieństwo?


@klebsiella: A jakie wymagania masz? Np. partner z Ferrari, blondyn... zakładając, że co 500 tyś. facetów jeden ma Ferrari... a blondyn to co piąty, To masz 1:500000 x 5... szansa 1 do 2 500 000. ( ͡° ͜ʖ ͡°)...że taką osobę się gdzieś trafi, a że będzie się razem, to i jej wymagania muszą się zgrać.... Czyli pewnie lepiej grać w lotto.

@
  • Odpowiedz
@Corkamalarza:
Ad 1: Z rozkładu normalnego ~0.1
Ad 2: Wiki uważa, że ok 50% 20 latków ma to za sobą więc: 0.5
Ad 3: Średnio Polki ważą 68kg - czyli znowu z rozkładu normalnego: ~0.08
Ad 4: Każdy jakieś ma - pytanie czy odpowiadają, one naszemu stulejkowi: 1
Ad 5: Około 3,5M Polek (Polek jest około 17.5) ma instagrama czyli jakieś 20%: 0.2
Ad 6: No i tu mamy problem, bo
  • Odpowiedz
@Corkamalarza: Nuda w pracy ;)
A jak po liczeniu wyszedłem zapalić dotarło do mnie... Ostatnie zdanie jest fałszem! Prawidłowo brzmi:

Gdyby cała ludzkość na Ziemi była kobietami, istnieje niezerowa szansa, że taka kobieta zostałaby znaleziona. Na ten moment istnieje około 50% szans, że takiej kobiety nie ma ¯\_(ツ)_/¯


A najbarziej cieszy mnie inna kwestia. Jest udało się! Znalazła się! Szansa jedna na siedem miliardów! Ale:


( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ja mam przystojnego, w idealnym dla mnie wieku, wyższego, umiejącego gotowac i chetnie to robiącego a do tego biedy nie klepie - mozna? Mozna!! Jezu- jestem szczęściara
  • Odpowiedz