Wpis z mikrobloga

Uwaga, czy ktoś też tak miał? Wczoraj był ostatni dzień obowiązywania kodów na Vozille. Chcieliśmy je z dziewczyną do końca wykorzystać. Wszystko spoko parę wypożyczeń, wracamy do domu. Mi pobrało z kodów i z konta 1zł. A mojej dziewczynie nie ruszyło kodów tylko pobrało 16,20zł i 20,00zł. Dzwonimy na infolinię, a gościu bezczelnie pyta skąd mamy kody, wiec wtrącam się do rozmowy i pytam czy to jakaś róznica. A on że tak bo kody były dostępne tylko na konkretnych wydarzeniach, i inaczej nie można było ich dostać XD. Mówie że kody są wpisane i aktywne i dlaczego nie pobrało z kodów tylko z karty, a on że wyśle formularz reklamacyjny i żeby koniecznie dopisać w jaki sposób zostały zdobyte kody rabatowe. Co za żal, i co jak powiem że byłem na tych 2 wydarzeniach w czerwcu we Wrocłąwiu to inaczej podejdą do reklamacji? Nie dość że skrócili ważność kodów to jeszcze przestały działać w ostatni dzień. Bardzo frajerska akcja z ich strony, chyba idziemy dzisiaj do biura na Kochanowskiego. Czy komuś też pobrało pięniądze zamiast kodów?

#wroclaw #vozilla #polskiedrogi #motoryzacja
  • 4
@kawkanorbert: zgłaszajcie to masowo do uokik bo to co oni #!$%@? to się w głowie nie mieści, oszustwo i chamstwo z premedytacją. Nie wspomnę o tym, że zupełnie przypadkowo masę ludzi się dowiedziała o zmianie ważności tych kodów, nie od nich, nie wspomnę także o tym, że vozilla jest dotowana z budżetu miasta czyli z moich i twoich podatków czyli za moje pieniądze jestem przez vozillę oszukiwany na bezczelna. Nie wspomnę