Wpis z mikrobloga

Może to nic zabójczo ciekawego, ale jestem w posiadaniu wielu starych zdjęć mojej rodziny, a to jedno z moich ulubionych. Na zdjęciu moja babcia (z lewej) i jej siostra bliźniaczka. Zawsze myślałam, że to jej kuzynka, bo według mnie nie są wcale do siebie podobne. Fotografia zrobiona w 1952 roku, ewentualnie 1953, w każdym razie nie później i ewidentnie zimą. Nie kryje się za nią żadna powalająca historia - ot, były na potańcówce. Mają takie same sukienki, bo jedna drugiej bardzo zazdrościła, więc kupiła sobie identyczną, co moim zdaniem, w tamtych czasach było 'szalone'. Chciałam Wam je pokazać, tak po prostu. Równie dobrze może okazać się, że tylko dla mnie ma ono coś w sobie. #historiajednejfotografii #fotografia #starezdjecia
Pobierz mull - Może to nic zabójczo ciekawego, ale jestem w posiadaniu wielu starych zdjęć mo...
źródło: comment_MwGyGDYgx0HKvM9Idf7ptlFNnf4WXxj4.jpg
  • 12
@mull: cóż, stare prawidło mówi że jeśli chcesz się dowiedzieć jak będzie wyglądała Twoja partnerka na starość, spojrz na jej mamę i babcię - słowem, pozostańmy przyjaciółmi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)