#nba kiedy Dylan Harper przychodził na świat, to grałem u kolegi w fife na dwa pady. teraz ten gość ma 20 lat i gra w finale nba bez żadnych kompleksów, niesamowite
@SkrajnieZdegustowany: Zieloni są teraz za dobrzy, żeby odpuścić PO, ale za słabi, żeby bez Tatuma zgarnąć pierścień. Podjęcie ryzyka i wcześniejszy powrót najlepszego zawodnika w drużynie wydaje się więc być całkiem rozsądnym posunięciem (Brad innych nie czyni)
#mecz zwycięzca PP wyląduje w eliminacjach do Ligi Europy 2 lub 3 runda i co nam gotują piłkarscy bogowie? GKS, Górnik, Zawisza już w półfinałach i jutro Avia-Raków jeszcze dla beki neich Avia to ugra XD