Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego tak narzekacie na kobiety i dlaczego nie macie swojej różowej? Bo jesteście #!$%@?. Tak, w większości przypadków to nie wasz wygląd czy wzrost decyduje o tym, że dziewczyny nie są wami zainteresowane, tylko fakt, że jesteście po prostu leszczami, słabymi, bez żadnej pewności siebie. Dlatego kilka rad dla was, ode mnie:

1) Jak ci się podoba jakaś dziewczyna i przez twój kurzy móżdżek wpadnie pomysł, że fajnie by było zagadać to idź i zagadaj. Problem jest jeden - prawdopodobnie zrobisz z siebie idiotę. Dlaczego? Większość prawików traktuje kobiety jak jakieś bóstwa, niezdobyte szczyty, ósmy cud świata, jak pomarańczę trzymaną przez Testovirona - NIE DLA PSA, DLA PANA TO! Więc pewnie wasza gadka wyglądałaby tak, że stanęlibyście na przeciw takiej dziewczyny, cali mokrzy ze stresu, z burakiem na twarzy, cieniutkim głosem wydukali "Cześć, eee, wiesz przyszło mi tak przez głowę, ale nie obraź się, wiesz jesteś bardzo ładna i tak sobie pomyślałem, jeśli miałabyś czas, no bo jeśli nie to nic się nie stanie, ale jakbyś jednak miała jutro albo pojutrze czas to jeśli byłaby taka możliwość to wypilibyśmy może kawę?". No i #!$%@?, co taka laska ma o was pomyśleć? Podeszła jakaś #!$%@? i co? Ja mam mu dać dupy?! No nie. Ale jeśli przychodzi taki zesrany gość, co ją przeprasza za samo to, że przed nią stoi, przeprasza za to, że w ogóle istnieje, że jej przeszkadza w zakupach czy coś i prosi ją, wręcz błaga o możliwość wypicia kawy to ona was nie potraktuje jako potencjalnego dawcy nasienia, ale jak #!$%@?ę. I z tym wiąże się punkt drugi:

2) Bądź pewny siebie i zaradny - ZAWSZE! To ty tu dowodzisz, ty jesteś sterem i żeglarzem. Nie pokazuj swoich słabości, to ty masz być męski, a nie ona. Kobieta potrzebuje bezpiecznego ramienia, które będzie nią kierować, ona ma sie czuć przy tobie bezpiecznie, to ty masz podejmować decyzje, a nie ona. Jeśli chcesz ją zabrać na kawę to nie pytasz się czy chce iść do kawiarni X, no bo bliżej czy może woli kawiarnię Y, bo mają większy wybór kapucino. #!$%@? - jeśli nie umiesz podjąć decyzji gdzie zabrać ją na #!$%@?ą kawę to jak możesz być dla niej potencjalnym partnerem, ty debilu?! To ty masz podejmować decyzje! Masz być ZARADNY ŻYCIOWO. Jak sie w domu #!$%@? pralka czy kran to naprawa spoczywa na tobie a nie na kobicie. To kobieta będzie oczekiwać że to ty coś z tym zrobisz. I nieważne, że nie znasz sie na pralkach, tu nie o to chodzi. Ty masz zrobić tak, żeby działała. Więc masz zadzwonić po fachowca, który przyjdzie i ją naprawi za 100zł, ewentualnie dzwonisz po szwagra, który zrobi ci ją za flachę. Pralka naprawiona? Tak, jesteś panem domu, ty naprawiłeś pralkę, #!$%@? że to zrobił fachowiec czy szwagier - ty zająłeś się tym problemem i dzięki tobie został on naprawiony. I to jest tylko #!$%@? przykład, wnioski wyciągnij sam.

3) Co robisz źle? Nie oszukujmy się, ryj masz tylko jeden. Nie będziesz chadem, jeśli masz #!$%@? gen. Ale możesz to maskować. Czym? Zadbaj o swoją twarz, udaj się do kosmetyczki czy dermatologa. Jak masz okulary to zainwestuj w ładne oprawki albo szkła kontaktowe. Jak masz jedną fryzurę od 20 lat to pomyśl nad zmianą. Warto zajrzeć do katalogu modowego i zacząc sie modnie ubierać. Możesz spróbować zapuścić zarost, wybiel zęby, używaj dobrych perfum, dbaj o higienę, zacznij ćwiczyć - zrób wszystko, żeby być możliwie najlepszą wersją samego siebie.

4) Największe błędy? Nie myl pewności siebie z bezczelnością - łatwo przekroczyć tę granicę.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #tinder
  • 17
3) Co robisz źle? Nie oszukujmy się, ryj masz tylko jeden. Nie będziesz chadem, jeśli masz #!$%@? gen. Ale możesz to maskować. Czym? Zadbaj o swoją twarz, udaj się do kosmetyczki czy dermatologa. Jak masz okulary to zainwestuj w ładne oprawki albo szkła kontaktowe. Jak masz jedną fryzurę od 20 lat to pomyśl nad zmianą. Warto zajrzeć do katalogu modowego i zacząc sie modnie ubierać. Możesz spróbować zapuścić zarost, wybiel zęby, używaj
@orgazm: bycie sobą, chyba największa bzdura xxi wieku. Jestes sobą przed zwaleniem konia czy po zwaleniu? Podejście masz inne do dziewczyn w obu przpadkach, ale odpowiedz mo prosze, który to Prawdziwy ty?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frikuu:

No i #!$%@?, co taka laska ma o was pomyśleć? Podeszła jakaś #!$%@? i co? Ja mam mu dać dupy?!

Skisłam bardziej niż powinnam. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@frikuu: 4) czesto przekraczam te granice i czasem jest to #!$%@?, ale za duzo mam okazji wiec bywa ze i to im bardzo imponuje i biora mnie za ostrego gracza XD