Wpis z mikrobloga

Mircy, złożyłem reklamację telefonu w #komputronik. Niestety nie zrobiłem tego z tytułu rękojmi, a na druku (sporządzonym przez sklep) jest napisane "reklamacja gwarancyjna". Czy mogę jakoś dokonać zmiany zgłoszenia na rękojmię? Po ponad miesiącu sklep twierdzi że serwis czeka na cześć i nie wiadomo kiedy telefon wróci. Może byłbym wstanie to zrozumieć gdyby był to jakiś niszowy produkt i dostępność części była ograniczona, ale mówimy tu głośniku do rozmów #xiaomi #redmi5. Taki czas naprawy jest mocno rozczarowujący, jak na oficjalną dystrybucję przez #abcdata i zastanawiam się jak mogę odzyskać telefon lub pieniądze szybciej.
#prawo
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matkop89: podczas trwania zgłoszenia nie można zmieniać reżimów.
Poproś żeby Komputronik złożył wniosek o rozliczenie ze względu na przedłużające się oczekiwanie na części. Serwis producenta powinien na to przystać. Oczywiście jeśli to faktycznie trwa już miesiąc...
Może byłbym wstanie to zrozumieć gdyby był to jakiś niszowy produkt i dostępność części była ograniczona, ale mówimy tu głośniku do rozmów #xiaomi #redmi5.


@matkop89: No bo to jest niszowy produkt. Popularny jest Redmi5Plus i Note5 a zwykłą piątkę rzadko kupują w Polsce