Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, to dopiero mój drugi post na mirko, rzadko się tutaj udzielam, ale śledzę ten portal regularnie już od ponad 7 lat.
Nie mam pojęcia, czy ten post przebije się przez zalew innych i nie mam pojęcia jak powinienem go napisać.

Do sedna:
wspaniały człowiek, społecznik udzielający się od wielu lat w Poznaniu, mój znajomy, potrzebuje pomocy. Ma raka. Próbuje go zwalczyć już od prawie 10 lat.
Jest to facet, który całe swoje życie poświęcił na rzecz pracy dla innych. Zróbmy coś teraz dla niego.

Jeśli ktoś może wspomóc, jakąkolwiek kwotą to proszę o pomoc, link do zbiórki, są też tam wszelkie inne informacje:
https://skarbonka.alivia.org.pl/andrzej-bialas

Jest też konto dla przelewów zagranicznych, wszystko w linku u córki Andrzeja na facebooku:
https://www.facebook.com/alicja.bialas/posts/10216225619814558?__tn__=K-R

Wiem, że mirko działa cuda, także może i teraz się uda.

Dzięki
#pomoc #mirkomodlitwa #poznan
  • 21
@paczaminiewidze: słuchaj - nie znasz człowieka to nie oceniaj. Ja znam i wiem, że jest akurat osoba, która zawsze działała dla ludzi. Myślę , że każdy funkcjonujący w jakiś sposób w strukturach samorządowych Poznania może to potwierdzić. Oczywiście Twoją opinię szanuje, ale się z nią nie zgadzam
@Ciemowy: Ja jestem za dobrym człowiekiem i już finansowo nie wyrabiam z tymi wszystkimi dotacjami, bo każdego mi w cholerę szkoda i bardzo źle się czuję, że muszę wybierać komu coś dam, a komu nie. To jest trudne moralnie, bo takie wpisy/znaleziska są każdego dnia, a nie tylko tutaj ludzie potrzebują pomocy. To boli w #!$%@?. Bo prawda jest taka, że gdybym się nie ograniczał i chciał rzucać nawet symboliczną złotówkę
@Ciemowy: Podrzuć mu trochę informacji o Totalnej Biologii. Choroby fizyczne mają swoje przyczyny w konfliktach emocjonalnych. Jeżeli ich nie rozwiążemy, a są długotrwałe i silne, wtedy konflikt może "pójśc w ciało" i objawić się w postaci choroby. Są konsultanci Totalnej Biologii, którzy pomagają dotrzeć do tych konfliktów i je sobie uświadomić (pracują nawet przez Skype). Po przeżyciu emocji związanych z konfliktem, choroba nie jest nam już potrzebna. Przykładowo mozliwe konflikty dotyczące
@Ciemowy: Mnie piwniczaki posądzili o wyłudzenie kasy i chcieli na bagiety zgłosić jak dodałem wpis o znajomej chorej na raka. Jeszcze zakopywali jako "informacja nieprawdziwa". Pisałem do lokalnych mediów czy też FP i udało się zebrać kasę, spróbuj w tych miejscach.
@stworek_potworek_pokaze_jezorek:

Podrzuć mu trochę informacji o Totalnej Biologii. Choroby fizyczne mają swoje przyczyny w konfliktach emocjonalnych. Jeżeli ich nie rozwiążemy, a są długotrwałe i silne, wtedy konflikt może "pójśc w ciało" i objawić się w postaci choroby. Są konsultanci Totalnej Biologii, którzy pomagają dotrzeć do tych konfliktów i je sobie uświadomić (pracują nawet przez Skype). Po przeżyciu emocji związanych z konfliktem, choroba nie jest nam już potrzebna. Przykładowo mozliwe konflikty dotyczące
@Dutch a masz coś mądrzejszego do napisania? Żal mi się chlopa zrobiło, chciałem pomóc i w zamian takie teksty? Nie wierzysz - twoja sprawa, ja wiem, że ta metoda jest skuteczna. Jak ktoś ratuje swoje życie chyba warto spróbować różnych metod. Sam chyba nie jesteś normalny nie dopuszczając nawet myśli, że to może działać.