Wpis z mikrobloga

pch24.pl: Anja Rubik znowu chce deprawować Polaków! Otwiera własny ośrodek edukacji seksualnej

Wśród prowadzących warsztaty znaleźli się lekarze i seksuolodzy, vlogerzy etc. Oprócz warsztatów organizatorzy zaplanowali pokaz filmów. Udział w zajęciach jest bezpłatny i każdy po uprzedniej rejestracji może w nich uczestniczyć.

Zainteresowani będą mogli wziąć udział w warsztatach o bardzo wiele mówiących nazwach m.in. „Zdrowie seksualne i erekcja na lata”, „Samoświadomość seksualna dla młodych kobiet”, „Dojrzewanie i masturbacja bez tabu”, „Antykoncepcja od A do Z”...


TO STRASZNE, POLACY BĘDĄ MOGLI OTWARCIE POROZMAWIAĆ O SEKSIE I ANTYKONCEPCJI, KTO TO #!$%@? WIDZIAŁ!!! KALENDARZYK JUŻ WAM NIE WYSTARCZA? Ruchać się zachciało bezbożnikom.
Teraz będziecie chodzić po ulicy tacy zdeprawowani, BOGA W SERCU NIE MACIE?

#neuropa #bekazkatoli #sex #seks #polska #bekazpodludzi #bekazprawakow #rakcontent #tysiacurojenniezaleznychmediow
Pobierz saakaszi - pch24.pl: Anja Rubik znowu chce deprawować Polaków! Otwiera własny ośrodek...
źródło: comment_GIUlZZ0GpF7sP4YxyiwI08wIrBWbHJ49.jpg
  • 20
TO STRASZNE, POLACY BĘDĄ MOGLI OTWARCIE POROZMAWIAĆ O SEKSIE I ANTYKONCEPCJI


@saakaszi: edukacja seksualna prowadzona przez vloggerow i pewnie rowniez gwiazdy instagrama to rzeczywiscie straszna perspektywa
@wypokk: Jak można niszczyć w Polszy edukację seksualną skoro jeszcze nie tak dawno (15-20 lat temu) to była fikcja xD (ja się o niej dowiedziałem dopiero ze świadectwa na którym wpisane było że uczęszczałem mimo że nikt o tym nawet nie słyszał xD w sumie jak się teraz zastanawiam to ktoś musiał przytulić hajsy za fikcyjne godziny lekcyjne).
Jedynie na pszyrze powiedzieli że od benis into vagina są gówniaki, co ciekawe