Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pan-jagodka111: Wiesz, może niektórzy lubią też laski dymac ale nagrywanie przy tym twarzy byłoby dla niektórych kiepskie. No i chodzi mi o to że takie ładne kobiety (mają ładne ciało i ładne twarze) wolą się zajmować czymś takim. Nawet jak znam jakieś bardzo ładne dziewczyny to one też wolą usługiwać jakiemuś kolesiowi 10 lat starszemu zamiast znaleźć kogoś rozsądnego i w swoim wieku.
@Pan-jagodka111: nikt mi nie każe tego oglądać ale smutno mi się robi jak o tym pomyślę. Jeśli chodzi o starszego ode mnie to też nie moja sprawa tylko nie rozumiem logiki takiego działania. Niektórzy starsi partnerzy są wspaniali ale dla niektórych karyn wyższy wiek jest czymś co doprowadza je do ekstazy. No ale nie ma jak prowadzić dyskusję o dzisiejszych dziewczynach pod zdjęciem jakiejś gołej laski,tak więc kończę ten temat
@Kontozalozonedlapostu: może to tylko subiektywne odczucie ale nie wygląda najgorszej (przynajmniej z twarzy bo ciało ma boskie z tego co tu widać). Jestem pewien, że w rzeczywistości człowiek patrzyłby na nią bardziej przychylnie niż na zdjęciu. Właśnie to mnie w rzeczywistości smuci, że jest gorzej ale obiecałem zakończyć rozmowę na ten temat więc nie pozostaje mi nic innego :P