Wpis z mikrobloga

@cyckonauta autko fajne. mam nawet identyczne ale jak dwa lata temu kupiłem to miałem wrażenie że to moja wymarzona fura. a okazalo się że po roku wylazła mi ruda szmata na nadlolach z tylu-i. to tak mocno. sam nie wiem co z tym zróbić bo o reperaturki ciężko. do tego tarcze hamulcowe bardzo lubią się krzywić bo hamulce za słabe w stosunku do masy a na koniec te #!$%@? tuleje wachaczy. skrzypi
@fakjubicz86: dzięki, już wiem w takim razie co mi skrzypi w zawiasie. Bije przy hamowaniu, wiec Krzywe tarcze to całkiem prawdopodobne. Poza tym wymieniłem miskę olejowa ze względu na korozje i kompresor klimatyzacji bo siadł.
@cyckonauta: jakiś czas temu wydawało mi się, że to idealne kombi, ale standardowego testu uderzenia bocznego nie zdało - łamie się środkowy słupek - słaba stal, dlatego nie polecałbym bo wszystko fajnie oprócz wytrzymałości budy
@chavez1: Mam go dopiero niecałe 3 miesiące, pierwsza fura więc pewnie zostanie zamieniony na coś innego w niedalekiej przyszłości. Jest dosyć wygodny, ale ma pewne wady, chociażby silniczek sterujący nawiewami niedomaga. Nadmuch tylko na kabinę, brak nadmuchu na przednią szybę ( ͡° ʖ̯ ͡°)