Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 8/100

Student zoologii zdaje egzamin.
Znany z niekonwencjonalnego poczucia humoru profesor zadaje podchwytliwe pytanie:
- Czy krowie można zrobić skrobankę?
Zaskoczony student zapomina języka w gębie i oblewa.
Wieczorem w barze topi swój smutek w alkoholu.
Po trzech kolejkach barman nachyla się nad nim i mówi:
- Pan to ma chyba jakiś problem.
Student odpowiada:
- A czy krowie można zrobić skrobankę?
Na to barman ze współczuciem:


#suchar #100dnisucharow

Hejka! Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak wielkiego zainteresowania moim wyzwaniem. Dziękuję Wam za wszystkie plusy i miłe komentarze! Jednak z dużą popularnością wyzwania wiąże się też ogromna liczba osób na liście wołania. W tej chwili jest Was ponad 1660! Spędzam wiele czasu na moderowaniu listy oraz wołaniu osób do nowych wpisów, gdyż będąc zielonką nie mogę korzystać z Mirkolisty. W związku z tym zamykam zapisy do listy wołania do czasu, aż będę mógł korzystać z Mirkolist. Przepraszam wszystkie osoby, które by się chciały zapisać, ale mam też inne obowiązki i nie mam tyle czasu aby moderować listę, która stale się powiększa. Samo wołanie zajmuje sporo gdy wszystko trzeba robić ręcznie. Osoby, które już są na liście nie muszą się niczym martwić. Będziecie wołani do końca wyzwania. Kiedy nareszcie będę mógł skorzystać z Mirkolist przerzucę tam całą listę wołania, a nowe osoby będą mogły się zapisać. Dziękuję za zrozumienie i życzę wszystkim miłego dnia (ʘʘ)
  • 146