Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chcę kupić epapierosa dla żony bo żal mi jej jak się męczy z wysepkowymi ego aio.
Mój wybór padł na pico. Na edymie widzę trzy takie mody: 50W Pico Squeeze TC MOD za 60 zł., 75W Eleaf iStick Pico TC MOD SOLO za 50 zł. i 75W Eleaf iStick Pico TC MOD Kit gotowy z parownikiem Melo za 159 zł.
Zakładam że ten Melo to szajs i chyba wolę opcję pierwszą bądź drugą. Czym się różni ten pierwszy mod od drugiego i który będzie lepszy? Żona pali ego aio z ust do płuc, chcę się przestawić na doplucnie, zależy jej na smaku, nie na chmurze, generalnie jest laikiem.
Zamiast Melo (chyba że waszym zdaniem to dobry parownik) obstawiał bym Atomizer Joyetech CUBIS 2, są do niego grzałki w edymie i czy to dobry wybór i ewentualnie jaki inny brać do tego pierwszego bądź drugiego pico?
#epapierosy
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheInquisitive4Ever: nie bierz Cubisa, melo 3 jest od niego z 10 razy lepszy. Pico squeeze to sqonk ale bez regulacji mocy (taki pseudomechanik tylko na elektronice), więc tylko własne grzałki. Lepiej weź pico full kit, melo 3 jest naprawdę spoko jak na to co ma e-dym (i o 2 klasy powyżej Cubisa 2)