Wpis z mikrobloga

Mam Warlocka, ale nie jestem do końca zadowolony z tej klasy. Zrobiłem DH, myślałem o tanku, ale dh tank to dla mnie póki co nieporozumienie, zupełnie mi nie podchodzi. Jako Dps jest okej, ale podobnie jak warlock - nie do końca. Chciałbyć klasę dobrą w pvp, ale też nie odstajaca w pve, tylko dps. Myślałem nad Roguem, Magiem i Hunterem.
#worldofwarcraft
  • 7
@Shin: pve pewnie jak mówisz zmieni się jeszcze. Doprecyzowujac - w pvp myślałem żeby pograć dla rozrywki areny 2vs2 i rated BG. Pve to raidy na poziomie maks hc i mythic+, więc pewnie każda klasa się nada.
@Nihilnovii: Każda klasa jest dobra w pvp i w pve jeżeli nie celujesz w czyszczenie mythica w pierwszych 2 tygodniach - jak to mówią easy to play, hard to master¯\_(ツ)_/¯ - a zmienianie klasy bo akurat coś się lepiej simuje jest głupie bo zanim naprawdę ją opanujesz to już inna się będzie simować lepiej i co znów zmienisz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nairoht: Nie do końca się zrozumieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiem, że w pvp na moje potrzeby (czyt. casual) każdy jest dobry, ale.. warlockiem nie potrafię się odnaleźć w pvp jak melee do mnie doskoczy. W tym momencie mógłbym równie dobrze przestać się ruszać i dać zabić xD. Myślę poważnie nad Roguem.