Wpis z mikrobloga

Wyinżynierowałem Fer de Lance na obcych, odblokowałem potrzebne technologie Guardianów i kupiłem Gaus Cannon x3; Shard Cannon rozmiar 3 na Huge i Remote Flak Launcher na lewym boku. Również Power Plant Guardianów, Xeno Scaner i Shutdown Field Neutralizer. Trochę poćwiczę na piratach i jadę z Robalami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elitedangerous
Pobierz MarcinusZ - Wyinżynierowałem Fer de Lance na obcych, odblokowałem potrzebne technolog...
źródło: comment_eu94C5wOrNiRKsO0JZQ9IFIxjZ1hbdCE.jpg
  • 9
@MarcinusZ: Wydaje mi się że same shard cannony mogły by wystarczyć, gaussami się ciężej celuje, zwłaszcza w serca nie jest łatwo. Shardy mają rozrzut i zawsze je trafią.
@Keris: Może tak być, ale jak nie sprawdzę to nie będę wiedział. Na razie podejmuję walkę z piździkami i powoli celowanie wychodzi coraz lepiej. Gram na HOTASie x56 Rhino więc jest to do opanowania.
@MarcinusZ: niedaw no dostałem też hotasa i trochę nieprzemyślany prezent bo wymaga więcej miejsca przed kompem, innej pozycji siedzenia itp, ogólnie nie steruje się źle ale wydaje mi się że nic nie jest celniejsze od myszki. No i myszka ma tę kropkę po środku ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°).