Wpis z mikrobloga

Każdy żałuje młodego Caldare (w tym ja), ale należy pamiętać że na ławie mamy Benatię, który moim zdaniem w zeszłym sezonie spisywał się co najmniej dobrze. Myślę że powrót Bonucciego nie dał żadnego skoku jakościowego w obronie, obciążył dość znacząco budżet płacowy, jak i niekorzystnie wpływa na szatnię (właśnie poprzez płacę, jak i stosunki wobec trenera i kolegów w szatni przed opuszczeniem Juve), choć to ostatnie to tylko moje przypuszczenia. Boli mnie to że Bonu dostaje 5mln, podczas gdy Alex Sandro zaledwie (tak wiem, dla mnie to są ogromne pieniądze) 2,8mln euro. A więc do rzeczy, Bonu kochałem Cię ale #!$%@?.
#juventus
  • 8
@PiccoloColo: On nie chce, on musi teraz dawać z siebie 110%, lecz patrząc na mecze z pierwszych kolejek, do najlepszych występów mu daleko. Osobiście bardziej podobała mi się przemiana Benatii, to jaki progres zaliczył w zeszłym sezonie, w kontraście mamy przeciętny(?) sezon Bonucciego w Milanie.
@Lord_Mefisto: Mi jego gra się właśnie podoba, tym bardziej po kiepskim sezonie w Rossonerich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętajmy, że Bonuc w formie to jest top, a my takich potrzebujemy by wygrać LM. Benatia po prostu nie ma takiego potencjału choć imo jest cennym zawodnikiem i potrzebnym w Juve.