Wpis z mikrobloga

Czy są chętni do czytania bloga o dźwięcznej tematyce przygód przegrywa na erasmusie? Miałem pisać bazgroły sam dla siebie, żeby zachować wspomnienia, ale jeżeli są tu amatorzy takich tematów, to czemu by nie pisać dla szerszej publiczności ;) Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech rzuci plusem na zachętę :)
#erasmus #przegryw #stulejacontent #blog
  • 13
@PrzegrywNaErasmusie: u mnie podobna sytuacja. Taki trochę ze mnie damski przegryw, ale chcę się przełamać i wyjechać na erasmusa. Myślałam o Portugalii. Czy mógłbyś napisać jak sobie radzisz? Awansowałeś na normika?( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@vska: Haha, chyba musiałaś przescrollować spory kawałek mikrobloga, śmiesznie przypomnieć sobie o tym poście z perspektywy czasu :P Niestety zapiwniczyłem się jeszcze bardziej przez to, że wszystkie prace zeszły się na jeden termin, a ja nie umiem robić niczego na "odwal się", więc kiedy inni balowali ja pisałem te wszystkie prace i zeszło mi z tym miesiąc :X Ale pomimo tego, że się zapiwniczyłem po same łokcie, zgłosiłem się na przedłużenie
@PrzegrywNaErasmusie: haha mam naprawdę duże watpliwosci i musiałam przeczesać internety.
Nie chce wyrywać chłopaków, ale bardziej otworzyć się na ludzi i zaznać studenckiego życia. Siedzę tylko przed tym kompem i jak Ty marnuje czas na wykopie xD nie jestem typem imprezowiczki i nie jestem mocna z agola, dlatego boję się, ze ciężko będzie mi kogoś poznać i tylko będę żałowała wyjazdu. Jak z tym było u Ciebie? Chyba jednak dobrze sobie