Wpis z mikrobloga

@sprzedamkontonawykopdrogo: kogo to obchodzi? dlaczego osoby ktore promuja patologie maja wciaz byc dopuszczane do takich widowni, co z tego ze sie zmieni? ten czlowiek zyskal slawe w tak ochydny sposob, ze m isie w glowie nie miesci, jezeli sie zmienil to niech pracuje i koniec, takie oosby powinny miec zakaz dzialanosci publicznej dozywotnio, zeby nie mogli znow wykorzystac swojej slawy do zarabiania pieniedzy ktore im sie nie naleza, intnieja inni tworcy
@buci007: nikogo nie zmusza sie do oglądania tego. jeśli nie chcesz - zgaś to, czarnolistuj tagi i żyj po swojemu. dla mnie oglądanie tego to jest rozrywka i w pewnym stopniu "żyje" tym - tak samo jak inni serialami na netflixie, interesuje sie tym i jest to dla mnie ciekawe.
@sprzedamkontonawykopdrogo: Grozenie poderzniecia gardla kobiecie to dla ciebie zabawa? Gwalt ? to tez zabawa? rozumiesz to ze nie tylko osoby dorosle to ogladaja? zdajesz sobie sprawe ze lamie to prawo naszego kraju? zachecanie dziewczynek ktore moglybyc rownie twoimi corkami do rozbierania sie przed kamera? jestes ochydny.
rozrywka i w pewnym stopniu "żyje" tym - tak samo jak inni serialami na netflixie, interesuje sie tym i jest to dla mnie ciekawe.


od

@sprzedamkontonawykopdrogo: nie przejde obok tego bez reakcji, taki pedofil powinien dostac minimum zakaz dzialnosci publicznej, jestem osobom czynu, dlatego nie odpuszcze dopoki nie zobacze go skazanego, a tobie zycze zebys odczul na wlasnej skorze wplyw takich osob na twoje dzieci i zebys przypominal sobie to co
@buci007: miał za to problemy z policją, wyższe organy to zakończą. nie popieram tych słów co wypowiedział, ale nie wolno też stawiać go przy najgorszych i niszczyć mu życie dalej.

miał taki zakaz do lipca, zakaz mu zszedł. a ja swoje dzieci będe kontrolował co przeglądują w sieci, małe dzieci nie powinny siedzieć na omegle gdzie w co trzeciej kamerce jest walikonik.
@sprzedamkontonawykopdrogo: Co z tego ze bedziesz kontrolowal? bedziesz przegladal dzien w dzien, ogladal z nimi? co ty wygadujesz, jestes ochydny, Niszczyc mu zycie? czy ty przeczytales co ja napisalem ??? NIE POWINIEN WYKORZYSTYWAC SLAWY ZDOBYTEJ W TAK OCHYDNY SPOSOB DO PONOWNEGO ZARABIANIA NA STRIMACH, rozumiesz? Wygrazanie obrazanie, itd. to powinno byc pietnowane przez internautow i panstwo, a ponowne przyzwolenie na strimowanie takiej sooby pokazuje tlyko ze mozna nasladowac ta kupe gowna
Niech idzie do pracy i zobaczy jakie jest zycie a nie zarabia o wiele wiecej od ludzi ktorzy tworza ciekawostki naukowe i ucza ludzi czegos, historykow ktorzy poswiecaja swoje zycie na badaniach, po to powstal internet, nie dla takiej patologi.