Wpis z mikrobloga

Co tam koder naprawdę robi po nocy, oprócz śmiesznych gifów z gierki? Dokłada kontekstowy, dynamiczny soundtrack.

Video z testowego gameplay, muzyka powinna płynnie przechodzić ze spokojnej, przez bitewną, high-g, do znowu spokojnej. Oryginalny soundtrack komponowany przez Evadera, cały powinien być dostępny do pobrania w dniu premiery.

Dzisiaj konkretnie pojawiła się kolejna ścieżka dźwiękowa i system miksowania ścieżek został rozszerzony o świadomość zagrożeń innych niż kolizje.

Jeśli dobrze się przyjrzeć, to praca kamery też dostała aktualizację, ale pewnie jeszcze trochę się z nią pobawię. Filmik długawy, żeby dało się coś posłuchać. Agresja AI wyłączona.

ΔV: Rings of Saturn | Steam | tagi do obserwowania: #kodermakesgames #deltav

koder - Co tam koder naprawdę robi po nocy, oprócz śmiesznych gifów z gierki? Dokłada...
  • 2
@tlustywalec: Trudne pytanie. Na kanbanie mam obecnie 83 rzeczy do zrobienia, a ich zakończenie waha się w czasie od 15 minut do kilku dni. Mam nadzieję, że uda się wydać w 2018, ale szczerze powiedziawszy - obecnie jestem jakieś 2 tygodnie do tyłu w stosunku do szacowanego czasu.

W każdym razie niedługo powinno wyjść demko, bo teraz właśnie nad nim wzmożenie pracuję.