Wpis z mikrobloga

Na płaszczyźnie moralnej i światopoglądowej film ten stanowi dość prymitywny atak na tradycyjnie chrześcijańskie i katolickie nauczanie odnośnie wybitnego niebezpieczeństwa pozamałżeńskich tańców damsko-męskich. Jednak, paradoksalnie rzec biorąc, ogrom nieskromności, lubieżności, bezwstydu i wulgarności, jaki jest tam przy tej okazji pokazany, może tylko utwierdzać w przekonaniu, iż bardzo wiele racji mieli Ojcowie, Doktorzy i Święci Kościoła gorliwie przestrzegając przed tą rozrywką (i to często w czasach, gdy pozamałżeńskie tańce w porównaniu z dzisiejszymi tańcami wyglądały bardzo wręcz niewinnie i skromnie).


#bekazkatoli
Pobierz lakukaracza_ - Na płaszczyźnie moralnej i światopoglądowej film ten stanowi dość prym...
źródło: comment_uRvS9c4sbisXKdVhygHFK2wpTXBJpZ46.jpg
  • 20
@lakukaracza_: Zapewne znasz moje poglądy na ten temat. Mnie zastanawia co innego, czy nie męczy Cię to bycie "Winkelriedem narodów", ciągle wbijanie szpilki. Tych przekonanych nie przekonasz, a tych nieprzekonanych nie namówisz jak nie zaproponujesz czegoś wartego uwagi. Naprawdę nie męczy Cię to?
@lakukaracza_: Przez wiele lat modlilam sie o dobrego męża i zachowanie czystości przed małżeńskiej dla siebie i przyszłego męża. Dziś jestem mężatką z 11 letnim stażem. Mam wspaniałego kochającego męża a czystość zaowocowała ogromem łask i cudownych doświadczeń.
http://kulturadobra.pl/


@lakukaracza_: ale ta strona jest zajebista.

Niestety jednak, jak się można było domyślać „American Pie” nie jest sprytnym moralitetem z ukrytym pro-chrześcijańskim przekazem, ale stanowi kolejną z wielu wstrętnych i plugawych komedii, której istota sprowadza się do bawienia widzów prawdziwym potokiem obscenicznych nawiązań do rozmaitych form seksualnej nieczystości, bezwstydu, perwersji, a nawet zboczeń.

xDDDDDDDDD