Wpis z mikrobloga

@Messix jak ori to pewnie swoje kosztuje.
Powiem Ci tak - nosiłem poprzedniego chińczyka bez etui. Zachlapałem w robocie.
Teraz mam redmi note 4X, euti uratowało mi dupsko kilka razy.
Żona nie nosi - od ślubu (4 i pół miesiąca) upadł jej cubot s600 na guzik tak, że ten był ciągle aktywny. Po otwarciu i prostowaniu telefon nie dał się złożyć, więc go wydupcyłem. Kupiliśmy używany redmi note 3. W niedzielę spadł
@buczubuczu: no nie wiadomo. To ori skorzane ktore wyglada naprawde dobrze i pasuje idealnie kosztuje z tego co pamietam 250 zl. Sa podroby ale to juz nie to samo. Sam mam srajfona 7, nosilem bez etui, raz mi upadl i pekl ekran (900 zl w ispocie). Teraz nosze w jakims syfie z alliexpres za 5 zl (z logo bmw XDD) ktore i tak uja daje i mam wrazenie ze przez 3
@Tagnk: tak, ale ono też wszystkiego nie załatwi. Z drugiej strony - folia też wszystkiego nie załatwi. Najlepsze będzie, no...nieupadanie telefonu, to polecam najbardziej.
Nie zawsze się to jednak da wykonać xD
@Messix: Aj tam szkło daje #!$%@?, upadnie Ci na róg i dupa. Dobry case np spigena (czy jak to się pisze) który zachodzi na rogi najwiecej ochrony daje :D. Niby 60 zł ale naprawdę warto. Mam jeszcze podróbkę oryginalnego case apple, za 10 zł. Ale szkoda gadać xDD
@Thomasx17: W normalnym kraju możesz wykupić apple care i o zbicie ekranu się nie martwisz a w Polsce... cóż :D
@buczubuczu
Mam xcovera 3, wcześniej miałem 2
W życiu bym na niego kondoma nie nałożył

Ile razu mi updał moxna liczyć po zadrapaniach na obudowie, akompletnie nic mu nie jest.

@buczubuczu: cubot s600 ( ͡° ͜ʖ ͡°) czym kieruje się osoba wybierając taki telefon? Kubota nosić w kieszeni lub torebce to musi być przykre doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)