Wpis z mikrobloga

@keyrito teraz podniesie się larum, ale #!$%@? tam. To nie jest żadna prawda objawiona, bo to wiedzą nawet "przegrywy" (celowo w cudzysłowie, ale o tym potem), jednak prawda jest taka, że większość z nich sobie to wmawia, żeby usprawiedliwić swoją kompletną niechęć do zrobienia czegokolwiek ze sobą. Twierdzą, że tak musi być i koniec no i dorabiają do tego ideologię. Prawda jest taka, że trafiło mi się mieć kolegę, gość ma mordę
@keyrito: Zawsze lepiej się komuś wyżalić. Lżej na sercu
@Niggalke: A co w sytuacji gdy próbuję robię coś. W tym kierunku ale po prostu nie wychodzi, nie ma zainteresowania z drugiej strony ? Gdybyś ciągłe słyszał odmowę abo teksty w typu " nie ciągnie mnie do ciebie, ale jako możemy się kolegować" to też byś miał niskie poczucie swojej wartości.
@darosoldier to znaczy, że nie powinieneś się z miejsca zrażać i próbować dalej, z tym że z inną osobą. Niestety, każdemu w życiu przytrafiło się, że jego sympatia go odrzuciła. Jeśli to przytrafia się notorycznie, to powinieneś zastanowić się nad samym sobą, co jest nie tak w Twoim zachowaniu. Oczywiście, nie wątpię i nie zaprzeczam temu, że jest to dołujące, ale wpadanie w pętlę #!$%@? o tym jak Ci źle w niczym
@Niggalke świetnie wyjaśnione

@darosoldier przede wszystkim nie zrażaj się, powinieneś zacząć od znalezienia sobie grupy dobrych znajomych, którzy cię rozumieją, a na drugą połówkę przyjdzie czas potem. Wszystko co robisz by wyjść z przegrywu rób dla siebie, nie skupiaj się na tym by znaleźć dziewczynę. Po jakimś czasie sam zaczniesz zauważać efekty swojej ciężkiej pracy. Tak mi się wydaje przynajmniej, nie znam się na tym za bardzo.
@diesel_musi_dymic no i właśnie o tym mówię, wasz odwieczny argument - normiki nie rozumiejo. I zakopujecie się co raz bardziej w tym swoim gównie. Z resztą, jakie zakopujecie, wy w tym toniecie i tylko szerzej otwieracie gębę. #!$%@?ć to, że nie możesz tego w żaden inny sposób zaargumentować. Widzisz, to jest taka sytuacja jak z fanatyzmem. Dopóki pewna osoba zmierza do granicy fanatyzmu, to jeszcze reaguje na argumenty przeciwko temu, jednak jeśli
@diesel_musi_dymic odpowiedź godna moderatora elektrody. Gratuluję. Szkoda, że nie pytasz o zasilacz z czarnej listy. Pogódź się z tym, że wszystkie "wygrane" w Twoim mniemaniu dyskusje, stały się takie dlatego że rozmówca stwierdził, że kłócić się z chmarą fanatyków to tak jak próbować przebić mur głową. Każdy wasz argument sprowadzał się do tego, że nikt nie jest w stanie was zrozumieć i pojąć waszego bólu (xD).
@Niggalke: A po co miałbym dyskutować? To nie ten poziom, Ty bawisz się szmacianką a ja gram w football zawodowy. Mnie się już nie chce z jakimś normikiem co na tagu od tygodnia siedzi i myśli, że wie wszystko pisać i tłumaczyć. To jak rozmawiać o ekonomii z kimś kto jedyne co przeczytał to podręcznik do przedsiębiorczości w liceum i ma problemy żeby przychód od dochodu odróżnić.
@diesel_musi_dymic no tak i to wszystko, jako psycholog, ekspert ds. przegrywów i filantrop (xD) wywnioskowałeś po moich wypowiedziach. Widzisz, ten "tydzień na tagu" dał mi taki pogląd, że zawsze kończycie w ten sposób dyskusje i to jest wasza merytoryka. Kilka argumentów ad personam i stwierdzenie niechęci na dalszą rozmowę. I to dzieje się zawsze, jeśli ktoś potrafi zbić wasze śmieszne poglądy. Poważnie, jesteście jak stare baby w przychodni xD "ty młody to
@Niggalke: Widać po tym co piszesz, że w ostatnich czasach prosperity na tagu (a to nie tak znowu dawno bo z rok temu) nie byłeś a wtedy były poważne dyskusje. Ty jesteś jak te dzbany z komisji ds. vatu. Taka komisja była w innych państwach z tym samym problemem i dochodzili do tych samych wniosków co pierwsza taka komisja angielskich lordów z roku 2007, a mimo to my powołaliśmy swoją bo
@diesel_musi_dymic no i to jest to o czym mówiłem. Zero merytoryki, tylko ad personam. Jeśli znajdziesz cokolwiek ciekawego w odmętach swojego marnego umysłu, to napisz. Jeśli nie, to cóż, skończ już #!$%@?ć, bo Twoje metafory nijak się mają do tematu. Nie przedstawiłeś żadnego konkretu, a jedynie mówisz o tym, że "Kurła, kiedyś to ktoś na to odpowiedział, idź se poszukaj". Nic #!$%@? nie wnosisz. Nie było z Twojej strony absolutnie nic merytorycznego
@Niggalke: No mają się tak, że chcesz wszystko na tacy podane zamiast samemu poszukać i tak #!$%@? jak każdy normik to samo mimo, że wiadomo, że to #!$%@? warte. Co ja teraz każdemu normikowi dzbanowi co wejdzie na tag przegryw na chwile i wysra takie coś mam odpisywać merytorycznie? xDDDDDD Idź sobie zwal teraz do tego co napisałeś. Zamiast poszukać odpowiedzi na to co zadałeś to myślisz, że nie ma odpowiedzi