Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki ile może kosztować wymiana obu reflektorów w starej astrze G? Lampy sobie kupię niebawem bo nie wierzę w sens polerowania 18 letniej lampy. Myślę że depo wystarczą. Chodzi mi tylko o samą czynność wymiany z przełożenie silniczkow regulacji wysokości. Sam mam 2 lewe rece więc wolę się tego nie tykać. #motoryzacja #opel
  • 12
@Heven wiesz mi że się da. Ostatnim razem przy wymianie żarówki rozwaliłem gwint ( _) i żeby go potem wymienić pół dnia jeździłem po zlomach, więc czasem lepiej zapłacić niż potem bawić. Filmiki z wymian tez widziałem. Odkrecanie zderzaków, plastików wiązek, za dużo tu można skasztanic :)
@Nobel210 za polerowanie liczą sobie ze 100-120 zł i nie wiem na ile to starczy, a mleko tam gęste i nie widać
@CzarnyOwiec: Było 2 lata temu, i żadnego pogorszenia nie widzę. Założyłem sobie niedawno nowe żarówki Philips xtremevision, i jest cudnie (niestety nie mam zdjęć przed i po, bo nie myślałem o tym).

Z polerką ważne jest, aby od razu po polerce pomalować, i użyć odpowiedniej farby. Wielu ludzi ignoruje pomalowanie, lub robi to niechlujnie, co potem przyczynia się do historii w internecie "polerka nic nie daje".

Ja tego sam nie robiłem
@CzarnyOwiec: Preparat do polerowania kosztuje 10zł w markecie. Samo polerowanie ogranicza się do nałożenia środka na lampe i wytarcie dobrze ścierką.. to serio działa. Sam byłem zaskoczony, przez lampę nie było widać żarówek a po 5 minutowym przetarciu były prawie jak nowe. Polecam. Lepiej wydać 10zł niż 250zł