Wpis z mikrobloga

Kurna mircy co ja wlasnie widzialem, wracalem sobie autostrada i patrze jakis korek przy zjezdzie z autostrady na miasto... patrze a tam jedzie jakis duży gabaryt, podjeżdżam bliżej a tam jadą dwa samochody pomocy drogowej takie jak w gta, że podnoszą samochod do góry i odjeżdżają.

Między nimi totalnie nowiuteńkie Porsche Cayenne S pic related, komora silnika totalnie zgnieciona, zniknęło 1/3 przodu samochodu. Na drzwiach naklejka że z salonu prosche (może pracownik salonu prowadzil?). Auto nawet jeszcze nie ubrudzone, totalna nówka i totalnie skasowana... w środku pomocy jechal jakis gosciu ok 35-tki.

Wiem, że cool stroy bro, ale widok niecodzienny, nie robilem foty bo aż mnie serduszko bolało. Ja #!$%@? współczuje temu komuś. Totalnie #!$%@?, widac że tak ukosem, tak jakby #!$%@? z ogromna predkoscia w barierke. Zgnieciony pod samą szybe. Ktoś sie orientuje ile taki wóz kosztuje? W sumie nie ma co sie wymądrzać, że mógł nie #!$%@?ć - przeciez nie po to sie kupuje porszaka, żeby tym powoli jeździć. eh żal straszny #motoryzacja #gorzkiezale
rudyodblokujpw - Kurna mircy co ja wlasnie widzialem, wracalem sobie autostrada i pat...

źródło: comment_wmLeh36uxJ7SKJTYMmmNgNdN4PAOSDlh.jpg

Pobierz
  • 8
@SpokojnyPan: No nie? Nikt nie pisze, że cayenne/macan to mistrzowie na torach, ale prowadzą się lepiej jak większość zwykłych aut na drogach. Jak ktoś chce mieć komfortowe duże i szybkie auto to porschaki są megafajne.

@BajerOp: Aha czyli gówno wiesz, może przy jakimś porsche stałeś a teraz się wypowiadasz. #!$%@? to piwnicy i trzymaj takie teksty dla siebie. Albo przejedź się choć raz takim macanem turbo to pogadamy. No chyba