Wpis z mikrobloga

Darek 29 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 323 z dnia 2018-09-20 20:35:40

Imię: Darek
Wiek: 29
Miejscowość: Trójmiasto
Kim jestem?
Niebieskim twardo stąpającym po ziemi, krytycznym okiem patrzącym na otaczającą rzeczywistość - wymagającym wiele od siebie i innych. Jednocześnie śmieszek poza kontrolo - więc dla niektórych może to być mieszanka wybuchowa. Jeśli chodzi o poczucie humoru, to chyba nie ma dla mnie niezbadanych rejonów. Bliżej mi do introwertyka, ale zdecydowanie nie sposób mnie zaszufladkować - preferuję rozrywkę w mniejszym, sprawdzonym gronie - ale wtedy na całego. Imprezy to kompletnie nie moja bajka. Z charakteru (choć nie uważam charakteru za coś stałego, niezmiennego) - uparty, mocno obstający przy swoim. Ale rozmowę uważam za klucz do dobrych relacji - więc zawsze gotowy do weryfikacji swojego stanowiska. Ogólnie dobra dusza, do rany przyłóż, ale dopiero jak się do kogoś przekonam.

Wygląd
175 cm wzrostu, ale fikołki robię tylko jak ktoś bardzo ładnie poprosi. Budowa ciała raczej normalna - kto nie ma fałdki na siedząco niech pierwszy rzuci batonem. Blondyn, włosy krótkie. Lubię nosić zarost, nigdy nie golę się na gładko. Fizjonomia bardzo przyjazna - dzięki niej wiele uchodziło mi na sucho. W Lidlu nadal pytają mnie o dowód, nawet jak mam w koszyku jedno piwo. Uwielbiam styl smart casual - koszula, często marynarka, eleganckie spodnie no i buty - bardzo możliwe, że butów mam więcej od Ciebie - to moja słabość, bo mógłbym na buty wydać miliony monet. Ale w domu po pracy wskakuję w dres, więc jakaś równowaga jest zachowana.

Zainteresowania
Zainteresowań mam wiele, ale żadne się w sposób szczególny nie wybija. Lubię historię i psychologię - sporo na mojej półce książek z tych dziedzin i nadal przybywa. W ogóle książki to genialna sprawa - w przyszłości urządzę sobie gabinet z całą ścianą zajętą książkami. Sporo czasu spędzam przy filmach - chętnie pooglądałbym z drugą osobą - najlepiej żeby po obejrzeniu można było jeszcze o tym porozmawiać. Lubię jazdę na rowerze - w miarę możliwości kręcę po lesie. Zresztą w lesie nie tylko na rowerze czuję się dobrze - spacer połączony z grzybobraniem też jest świetny. Nad wodą też znajdę coś dla siebie - w kajaku mógłbym spędzić całe lato. Czyli ogólnie coś dla ciała, coś dla ducha. Jestem otwarty, więc w dobrym towarzystwie mógłbym pewnie odkryć dla siebie zupełnie nowe zainteresowania.

Czego oczekuję?
Normalności. Ale nie mam zamiaru jej definiować - kto ma wiedzieć ten wie co to znaczy. Poza tym otwartości, otwartości i jeszcze raz otwartości. Uważam, że ludzie wiążą się ze sobą żeby od siebie nawzajem czerpać, a nie przeciągać między sobą linę. Wskazany ktoś, kto nie lubi siedzieć w domu, ale też nie ktoś, kto z tego domu bez przerwy chce uciekać. Razem wszędzie może być fajnie. Poczucie humoru wymagane - i to w dużych ilościach. Ogólnie Matka Polka, która pod fartuchem nosi koktajlową sukienkę byłaby jak znalazł. Ja też pod t-shirtem upapranym smarem noszę koszulę z krawatem.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Uważam, że idealny dzień z drugą połówką, to taki, w którym oboje czują, że cały świat patrzy na nich z podziwem - tak dobrze im ze sobą. Dużo śmiechu, zrozumienie bez słów, otwartość na spontaniczne pomysły. I taki dzień najlepiej powtarzać codziennie od samego rana.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub chętnie, dzieci jeszcze chętniej.

Nałogów zasadniczo brak. Lubię piwo, ale zazwyczaj po dwóch mam już dość. Chętnie napiłbym się wina - najlepiej białego - ale to trzeba usiąść na spokojnie.

U drugiej połówki nałogów nie toleruję. Palenie jest wstrętne.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Darek 29 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 323 z dnia 2018-09-20 20:35:40

I...

źródło: comment_nxhqbKCdmrj6cKWSbsfeuOlHCLaVnkPp.jpg

Pobierz
  • 2