Wpis z mikrobloga

Czołem mirki i mirabelki :) Bylibyście zainteresowani kilkoma informacjami na temat wywoływania zdjęć i odnawiania starych zdjęć, a w przyszłości kilkoma #rozdajo (jedno już dzisiaj)? Mogę udzielić kilka porad :D

Od 15 lat bawię się grafiką rastrową, z czego od roku bardziej na poważnie. Jestem po dwóch kursach z grafiki w programie Adobe Photoshop i stworzyłem około 200 plakatów okolicznościowych, kilka prezentów z różnymi etykietami, a także odnowiłem ponad 300 starych i zniszczonych zdjęć. Chwilowo siedzę w studio fotografii, więc dodatkowo zdobywam wiedzę w tejże kwestii. Planuję publikować pod tagiem #gericontent, więc zapraszam do obserwowania tagu. Nie będę spamował, a wpisy będą pojawiać się raczej raz na kilka tygodni.

Stworzyłem portfolio, w którym publikę swoje prace i może któreś z Was zechce tam zajrzeć i dać łapkę przy niektórych pozycjach. Zyskam w ten sposób "fejm", który przyda się, gdy będę szukał pracy i będę przedstawiał to portfolio potencjalnym pracodawcom. Podwyższy to liczniki wyświetleń oraz polubień moich projektów.

Link do portfolio: https://www.behance.net/krzykacz89

Na koniec pierwsze #rozdajo, w którym nie biorą udziału zielonki. Wylosowanej osobie odnowię 3 wybrane przez nią zdjęcia. Losowanie w niedzielę przed północą :)
geratius - Czołem mirki i mirabelki :) Bylibyście zainteresowani kilkoma informacjami...

źródło: comment_aIPhSZvsG77PDitaCOAopW9o48tOefp1.jpg

Pobierz
  • 13
@geratius gericontent kojarzy mi się z geriatrią, czyli coś jak content dla staruszków :P

A tak serio to ile bierzesz za projekt plakatu A3 np. imprezy klubowej? (Wszystkie materiały, wyłącznie ze zdjęciami przesłane)