Wpis z mikrobloga

@virgola:
Przecież wczoraj Liesbaum go sprzedał - jako rzekome kolejne multi ruskiegoagenta - wrzucając tego screena z pw poniżej w rozmowie ze mną. Gdybym był złośliwy to bym powiedział że Mossad was dawno zinfiltrował i ma na was wszystkich teczki. A gdybym był foliarzem to bym napisał że Mossad was stworzył, bo pamiętam jak to się tutaj zaczęło - od usera 2PacShakur, który w 2014 r. zaczął wrzucać na tag syria
Pobierz
źródło: comment_0toSotpSn7zeKULaikP194o1907TtfgW.jpg
@Thorkill: kolego, on zostal zbanowany za nieodpowiednie tresci. tak jest przynajmniej napisane.
oczywiście biorę pod uwagę, że to ściema, ale jednak pierwszego wyboru.
Dla mnie to był spoko ziomek, a poza tym nie uznaję "nieodpowiednich treści" skoro oznaczenie +18 istnieje.
kolego, on zostal zbanowany za nieodpowiednie tresci. tak jest przynajmniej napisane.


@virgola: Przecież to jest pretekst moderacji, ile tutaj siedzisz że takich rzeczy nie rozumiesz?
@virgola: Piszesz tak jakby moderacja zachowywala tutaj stały jednolity standard zachowań. A przecież tak nie jest. Ja nie wiem kto to był. ten gubiący rzeczy Jestem jednak pewien że istnieje oczywisty związek przyczynowo-skutkowy między wrzuceniem tego screena wczoraj i banem dla tego konta.
przeciwnej strony (bijotai, boombastick itp.) ale dzieciarnia miała za duży ból dupy i zaczęło się zabijanie pluralizmu i wolności słowa pod tagiem.


@Cheater: ta dzieciarnia w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie ma na czarnej liście, nikomu nie usuwa wpisów, i jest gotowa podjąć dyskusję na argumenty z każdym, nawet z tobą niestety bez wzajemności z twojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
@Cheater echhh najłatwiej próbować zdyskredytować niewygodnego przeciwnika w dyskusji występując z pozycji mędrca i pisząc idiotyzmy w stylu dzieciarnia. Ja tylko przypomnę ile razy się skompromitowałeś. Była drobna sytuacja z FAQ o sytuacji na Bliskim Wschodzie. @60groszyzawpis dał tobie szansę napisania czegoś obiektywnie. Jak się skończyło to wiemy. Teraz wraz z kolegą Redaktorem bijesz pianę i o wolność słowa? Twoja wolność słowa to pisanie głupot plus czarnolisto dla ludzi których poglądy
Ps Liesbaum 2PacShakur bijotai bombastick i parę innych nicków to jedna i ta sama osoba ( ͡ ͜ʖ ͡)


@bijotai: Ja tam pamiętam jak podczas tych nieustających awantur ostatnimi czasy na tym tagu, ruski agent - który był przecież kiedyś waszym dobrym kumplem i pewnie o was dużo wiedział - wielokrotnie w dyskusjach wspominał, że macie wiele multikont. On sam miał jak już wiemy trzy konta.