Wpis z mikrobloga

Przegrywy które chodzą na #divyzwykopem są najgorszym typem przegrywa, dla mnie są to nawet podludzie. Oni oczywiście wmawiają wam że są wygrywami bo ruchają, ale co to za wygryw który musi płacić za seks? Ciągle mówicie że nie bierzecie udziału w "wyścigu o cipe", że nadwyżka facetów, ale i tak dajecie się manipulować kobietom tylko że za pieniądze. Diving jest gorszy od podrywania dziewczyn na ulicy, bo płacąc za seks w ogóle nie walczycie, mówicie wprost: "JESTEM LENIWY, ZALEŻY MI TYLKO NA BENIS INTO CIPUSZKA ALE ŻADNA MNIE NIE CHCE WIĘC STRACE RESZTE GODNOŚCI Z DZIWKĄ".
Gdyby taka diva obiecała wam związek zgodzilibyście się na to i jeszcze wychowali jej dzieci, poprostu nikt was nie chce przegrywy. Jesteście gorsi od cucków i spermiarzy. Gardzę wami.

#przegryw #wygryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 104
@meiceimSmetseJ chodzenie na divy jest zagrożeniem dla różowych bo nagle okazuje się że ich najcenniejsza właśnie właściwość czyli posiadanie i użyczanie cipy nie jest czymś o co trzeba walczyć tylko po prostu kulturalnie można sobie kupić na określony czas. Stąd frustracja takich jak OPka bo przez diviarzy atencja przestaje się zgadzać.
@meiceimSmetseJ: Niby dlaczego trzeba walczyć o seks i dlaczego dziwkarzy wrzucasz do grupy tych, co biorą udział w wyścigu o cipę? xD
Topka 'chadów' walczyć nie musi, a zgaduję, że większość dziwkarzy walczyć nie chce. Ale hormony swoje robią i czasem trzeba spuścić z krzyża ;)
Wydaje mi się, że stąd właśnie się bierze podirytowanie wielu ludzi z pod tagu #roksa #przegryw czy #mgtow Oni nie chcą się uganiać za dziewczynami,
@meiceimSmetseJ:
boli cie to,że ja będąc odpadem opluwanym przez kobiety poddaje się i mówie pas?
Ja się uczciwie przyznaje jestem gównem,odpadam z gry,więc zapewnie sobie za $ namiastke tego co ma 90%.

Gardzę wami.

Tutaj wychodzi prawdziwa natura kobiet,pogarda,wręcz nienawiść do gorszych facetów.
Dzieckiem które zostało wysrane w Afryce i uschło po godzinie też gardzisz?
Nie kazdy ma takie szanse jak ty paniusiu,tak działa świat.
Ale co ty tam wiesz Tfuu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@meiceimSmetseJ: Sam na divy nie chodzę ale rozumiem.
To troche tak jakbys grala w gre i chciala ja przejść, niezależnie jak mocno próbujesz boss cie zabija, w końcu masz dość szukasz kodów przechodzisz bossa i konczysz grę. Wiadomo czujesz niedosyt bo nie pyklo bez kodów, ale.lepsze to niz tkwienie w miejscu ;)