Wpis z mikrobloga

No hejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiem miesięcy temu zachwycaliśmy się wspaniałym dziełem Dawida Szmandry - modelem żurawia gąsienicowego Liebherr LTM 11000 wykonanego z klocków lego. I w końcu po ośmiu miesiącach nadeszła "mała" aktualizacja. Żuraw trochę podrósł i Dawid nagrał test czy żuraw bezpiecznie się podniesie i będzie stabilny mając 7 metrów i 30 centymetrów wysokości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego w salonie już nie rozłoży ( )

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4545095/zuraw-gasienicowy-liebherr-lr-11000-zbudowany-z-klockow-lego-cz-2-wielki-test/


#mirkoreklama #zainteresowania #lego #ciekawostki #zuraw
Pobierz SunnO - No hejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiem miesięcy temu zachwycaliśmy się wspaniałym dzie...
źródło: comment_lrQaep7apWrMVxIZ2eY7kSWwvJsVShot.jpg
  • 29
@pesotto: aaaa w tym sensie. To oryginalnie stawia się przez przód, bo podnoszenie to jeden z najbardziej krytycznych momentów pracy i gąsienice z racji swojej długości robią dobrą robotę w tym temacie. Myślę że tutaj marka żurawia nie ma znaczenia - wszyscy robią po najmniejszej linii oporu. Poza tym chyba łatwiej jest po prostu to wszystko poukładać przodem do ramienia (czyli między gąsienicami) więc tak czy siak taka orientacja ma więcej
@SunnO: ty mi nie tłumacz jak się składa takie żurawie w rzeczywistości bo ja to robiłem wiem, że Demaga nie można a Liebherra nigdy nie składałem ale szybki klik w ulotkę na stronie i widzę że też nie