Wpis z mikrobloga

czyli poza tym ze skarpeta wymaga wyprania i beda jedynie delikatne ryski na bucie sa jak nowki ?


@kawalekpodlogi: Kupiłem takie powystawowe PS S4 gdzieś w marcu tego roku, rolki w idealnym stanie jednak miały jeden feler, jak je w domu zapiąłem to mi pękła górna klamra ale nie wiem czy to wina sklepu, czy moja. Klamrę wsadziłem od Seba i rolki grzechu warte. xD
@kawalekpodlogi: obejrzyj je jak możesz. Mój Różowy kupił hc evo 2017 w lutym 2017 :P boot only, objazdówki (targi, wystawy itp) za 800 bez skazy, ja kupiłem hc evo 2016 boot only z małym defektem wkładki pod palcami w jednym bucie za 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°). W niczym ten defekt nie przeszkadza
@WarmWeather: @They_stole_my_puzzle: @redmonk: @kaczmarejloooo: @stassma: @turboskarpetka: @StachuStach: @romantyk_narkoman: @4x80


jako ze chce kupic lepsze taniej stad tez temat powystawowek, teraz jeszcze trzeba wybrac konkretny model. zatem powerslide VI FSK(300zl) VI 84(200zl) VI 80(200zl)? roznice sa delikatne FSK ma krotsza szyne(freeskate/slalom a tamte to fitness) lepsze lozyska plus pewnie jakies jeszcze male detale i to cos :D jakby ochraniacz przed peknieciem/starciem po zewnetrznej stronie na