Wpis z mikrobloga

@mango2018: czy jeśli ktoś głosuje na jakąś partie to musi się zgadzać w 100% z jego programem? Czy jak się zgadza np w 80% to już musi głosować na inną partie z którą zgadza się w 1%? Konfederacja po prostu kopiuje ustawę z Lichtensteinu i tyle tak samo jak kopiują 1:1 wiele poglądów Szwajcarskiej SVP. A dziecko można sprzedać na wolnym rynku co jest bardzo popularne na Ukrainie ;)
  • Odpowiedz
@mango2018: kluczowe? Może dla lewicy aborcja czy darmowe tampony to kluczowe tematy, Konfederacja w większości olewa światopogląd bo są tam 3 dość odmienne w tym partie i skupia się na gospodarce. Oczywiście większość ludzi skupia się na światopoglądzie bo tak łatwiej dotrzeć do wyborcy szczególnie przyglupiego a to spory elektorat. Aborcja nic nie zmienia i kłótnie są na rękę właśnie i lewicy i PiSowi bo zawsze można wyciągnąć ten temat żeby
  • Odpowiedz
1.Skoro chcecie całkowitego zakazu #aborcja , to gdy wasza kobieta zostanie zgwałcona to wychowacie i będziecie płacić na takie dziecko jak na swoje?

2.Jeżeli po jakimś czasie dojdzie do rozwodu, to czy będziecie płacić alimenty na takie dziecko, skoro nie będzie to wasze dziecko?


@mango2018: EEEE coś tam cośtam gospodarka lewakuuuu!!
  • Odpowiedz
@mango2018: akurat skupiają się na tym w dużym stopniu napewno większym niż inne partie można się nie zgadzać z ich poglądami na gospodarkę ale nie można im zarzucić że się na niej nie skupiają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ivan_Sekal:
Nie mówię, że się nie skupiają.
Ja się nie zgadzam z ich programem gospodarczym, ale nie mówię, że się nie skupiają.
Mówię jedynie, że ich pomysł jest fatalny.
  • Odpowiedz
@mango2018: no to rozumiem akurat, znaczy widzisz mi do nich najbliżej tobie najdalej ale pewnie masz podobnie, że w partii na którą głosujesz nie zgadzasz się ze wszystkim bo inaczej to byłoby chore że "skoro guru coś mówi to tak mam myśleć" tego nie lubię w niektórych ludziach, że np Tusk, Korwin, Kaczyński, Biedroń itp coś powie i już mam się z tym zgadzać. Mi np. niektóre poglądy gospodarcze Konfederacji też
  • Odpowiedz
  • 1
@Ivan_Sekal:
Ja nie wiem na kogo zagłosuję, ale raczej będzie to ktoś z PL2050, może ktoś z PO
Wiem natomiast na kogo nie zagłosuję:
PiS- po prostu nie, za te afery, marnotrawstwo, nie i koniec i choćby nie wiem co się działo, co stało, na PiS nie zagłosuję
Konfederacja: - prowadzenie polityki zagranicznej, którą proponują w swoim programie, doprowadzi do katastrofy gospodarczej, jakiej jeszcze nie doświadczyliśmy. Fajne są niskie i proste
  • Odpowiedz
@mango2018: Nie wiem na kogo zagłosuję. Widzę u Ciebie trochę zero--jedynkowe myślenie. Formułujesz też pytania pod jedną konkretną tezę którą chcesz sobie (i nam) udowodnić.

1.Skoro chcecie całkowitego zakazu #aborcja , to gdy wasza kobieta zostanie zgwałcona to wychowacie i będziecie płacić na takie dziecko jak na swoje?


@mango2018: Ile było urodzeń dzieci z gwałtu w Polsce? Nie znam statystyk więc pytam.

2.Jeżeli po jakimś czasie dojdzie do rozwodu, to
  • Odpowiedz
  • 0
Czy jeżeli ciąża będzie wynikiem gwałtu to nie lepiej oddać dziecko do rodziny zastępczej? Do rodziny która chce dziecko ale nie może mieć? Dlaczego trzeba (tak zakłam z pytania) usuwać takie dziecko?


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Wydaje mi się!! UWAGA- wydaje mi się, że mamy więcej dzieci zostawianych już teraz, niż dostępnych miejsc w rodzinach zastępczych. Bo skoro nie, to po co nam 1126 domy dziecka?

A jeżeli nie dojedzie do rozwodu?


W wypadku
  • Odpowiedz
1.Skoro chcecie całkowitego zakazu #aborcja , to gdy wasza kobieta zostanie zgwałcona to wychowacie i będziecie płacić na takie dziecko jak na swoje?


@mango2018: oni nie chcą płacić na swoje dzieci.

Pewnie wyzwaliby ją od p0lek, co się ubrała w podniecające gwałciciela luźne dżinsy i by #!$%@?.
  • Odpowiedz
Do wyborców #konfederacja

1.Skoro chcecie całkowitego zakazu #aborcja , to gdy wasza kobieta zostanie zgwałcona to wychowacie i będziecie płacić na takie dziecko jak na swoje?

2.Jeżeli po jakimś czasie dojdzie do rozwodu, to czy będziecie płacić alimenty na takie dziecko, skoro nie będzie to wasze dziecko?


@mango2018:
1. Nie. Niby dlaczego? Nie ma takiego obowiązku.
2. Oczywiście, że nie. No chyba że ktoś wcześniej zobowiązałby się wychowywać, to wtedy tak.
  • Odpowiedz