Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie, co kieruje takimi jednostkami jak @MiaudoBrzuch, żeby z uporem maniaka wpieprzać się w #narkotykizawszespoko #opiaty #opioidy, być ślepym na wszelkie dobre rady i oferty pomocy i nie chcieć się wycofać, póki czas…
Ów delikwent usunął zarówno swój post, w którym pisze, że wziął kodeinę i będzie robił to częściej, bo ,,podoba mu się działanie opioidów i nie mają one żadnych skutków ubocznych”, jak i mój komentarz ze screena poniżej, zamieszczony w dobrej wierze, a gdy zaoferowałam pomoc na pw, dodał mnie na #czarnolisto.
Przykre, że niektórzy ludzie tak bardzo chcą na siłę zniszczyć sobie życie…
S.....a - Zastanawia mnie, co kieruje takimi jednostkami jak @MiaudoBrzuch, żeby z up...

źródło: comment_JCTNT4SZx0CY8aGz0ZPPnNWVOSKthuru.jpg

Pobierz
  • 68
@PanDomestos: Jestem od prawie 3 lat uzależniona od opioidów, w abstynencji od 8 miesięcy, ich branie doprowadziło mnie m.in. do ściągnięcia kłopotów na moją rodzinę, utraty wielu przyjaciół, pogorszenia się problemów z sercem, ponad miesięcznego pobytu w psychiatryku i szprycowania #!$%@?, wyniszczenia organizmu do wagi 30-parę kg w wieku 19 lat, dwukrotnej walki o życie na skręcie (których było jednak więcej), z takimi objawami jak status epilepticus, częstoskurcze nad- i komorowe,
@Sertralina: Nikt Cię nie zmuszał do brania tego syfu, znajomi/przyjaciele/rodzina etc zapewne prosili, mówili nie rób tego, byłaś na tym samym poziomie co ww mirek. Ty mówisz a on kładzie laske, bo według niego nie ma skutków ub. Później on będzie płakał, ale wtedy będzie za późno. Mam w rodzinie osobe która brała, najpierw trawe później zapewne coś cięższego bo wylądował na odwykówce. Jaki efekt, nie wiem. Ponoć diluje, czy dalej
Zmieniłbyś zdanie, jakbyś stracił przez to kogoś bliskiego.


@Sertralina echhh, pamietam do dzis jak @bvxtg przedawkowal fenta, przykre, z dnia na dzien bez pozegnania opuscil nas i swoich bliskich, #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pisalismy z nim w kilka osob na grupie wtedy, widac bylo jak faza wchodzi mu coraz mocniej, az nagle zniknal, przez tydzien sie ludzilismy ze zyje i wszystko u niego w porzadku ( ͡
@wojna: ,,Zmusiła” mnie sytuacja życiowa, po której mam sporą bliznę (na ciele i duszy) i traumę ukochanej osoby, to przeważyło, ale były różne przykre rzeczy i wcześniej. Nie usprawiedliwiam się, bardzo źle zrobiłam, skrzywdziłam siebie, bliskich i Boga (tak, jestem wierząca i mimo to wlazłam w opio). Tylko zawsze się myśli ,,ja to się nigdy nie uzależnię”. Jak pojawił się pierwszy cięższy skręt, to myślałam, że sobie coś zrobię, żeby tylko
@wojna: Chociaż… Skoro dziesięciokrotność dostosowanej do wagi dawki śmiertelnej nie powoduje nawet większych skutków ubocznych… Ale organizm pewnego razu i tak nie wytrzyma, prędzej czy później.