Wpis z mikrobloga

Jak dużo jest tutaj mireczków zainteresowanych BITCOINEM?? 100PLN jest do zgarnięcia - prościej się nie da! I TO JESZCZE DZISIAJ ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

BitCan.pl bezpieczna platforma do zakupu/sprzedaży bitcoinów, z racji tego że dzisiaj Ja udzielam się na wykopie od kilku lat i przygotowałem dla Was drugie już #rozdajo.

Zasady znacie - Wy plusujecie wpis, a ja DZISIAJ o godzinie 21:00 losuje przy użyciu mirkorandom spośród plusujących mireczka, który otrzyma ode mnie na swój portfel w BitCan.pl równowartość 100PLN w BTC, które od razu będzie mógł wypłacić sobie w bankomacie!

- udział biorą wszyscy, nawet zielonki
- osoba, która zostanie wylosowana musi mieć konto założone na BitCan.pl przed godziną 21:00. [Konto ekspresowo założycie tutaj [1 minuta]. ](http://www.bitcan.pl/rejestracja?utm_source=wykop.pl&utm_medium=mikroblogkonkiurs)

Dodatkowe info:
- szukamy osób zainteresowanych tematem kryptowalut i chętnych pomóc nam w rozwoju serwisu. Na chwile obecną poszukujemy programistów PHP (Symfony / CakePHP / Laravel).

Jeżeli masz jakieś inne propozycje współpracy - koniecznie napisz priv!

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie całego wpisu i
do dzieła Mireczki!

A w komentarzach zapraszam do dyskusji, sugestii i ciekawej rozmowy.

---------------------------------------------------
Więcej o wypłatach z bankomatu w tym znalezisku -> Rick Astley - Never Gonna Give You Up

#zadarmo #cebuladeals #rozdajo #bitcoin #kryptowaluty #ethereum #bitcan
BitCanpl - Jak dużo jest tutaj mireczków zainteresowanych BITCOINEM?? 100PLN jest do ...

źródło: comment_Qu1gr0s6mVh1i0zwtFLypDFvJ3zKWMTB.jpg

Pobierz
  • 38