Wpis z mikrobloga

Siema, mam takie pytanie - czy miał ktoś styczność z firmą logistyczną GLS? Bo jest taka sytuacja - miała dzisiaj do mnie trafić paczka nadana w UK. Najpierw całą drogę do wyjścia z UK śledziłem przez Royal Mail, następnie paczkę przejął GLS. I tu pojawił się problem, mianowicie wczesnie rano zobaczyłem status, ze paczka ma dzisiaj zostać dostarczona. I wiecie co? Nie otrzymałem paczki, a status mówi, że o 11:10 była próba dostarczenia, ale nikogo nie było. Nikt nie zadzwonił, żadnego awizo nie ma. W aplikacji GLS nie znajduje tej paczki, jedynie przez stronę internetową. No i w mieście doręczenia jest zupełnie inne miasto niż te, w którym mieszkam. Co prawda w tym samym województwie i to kilka kilometrów od mojego miasta zamieszkania. Co z tym faktem mogę zrobić?
#kurier #zakupyzchin #zakupyzaliexpress #aliexpress #gearbest - taguje, bo czasem szybsze paczki właśnie idą przez GLS.
  • 4
@sylwek2k: nie nie do końca fejk. Paczkę miałem dostać od siostry, która mieszka w UK. Wysłała mi zdjęcie całego wydruku z poczty. Na wydruku jest właściwy adres.